• Yeni Kız
Metal baharat rafı, serbest duran baharat rafı, mutfak dolabı kapıları için matkapsız kurulum, tezgah baharat depolama-Siyah 2 kat

Metal baharat rafı, serbest duran baharat rafı, mutfak dolabı kapıları için matkapsız kurulum, tezgah baharat

Alıcı reytingleri:
₺ 92.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[Anti-pas ve güçlü] Baharat rafı pas önleyici malzemelerden yapılmıştır, böylece bu çerçeveyi iç mekanlarda (kapı veya duvar) ve dış mekanlarda (barbekü) kullanabilirsiniz. [Çok fonksiyonlu organizatör tasarımı] 2 katmanlı baharat rafı, her türlü baharat, baharat, uçucu yağ, sos, çorba tenceresi vb.Düzenlemek için seçiminiz için çok uygundur. veya ev eşyalarını saklamak için. [Korkuluk tasarımı] Korkuluklu baharat rafı, eşyaların düşmesine neden olmaz. [Sökülmesi ve yıkanması kolay] Basit sökme, bir kişi kolayca takabilir ve sökebilir. [100 % memnun] Bu baharat rafı organizatörünün satın alınmasından tamamen memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. (Hatırlatma : Baharat kavanozları dahil değildir.).Baharat rafımızla mutfak organizasyonu kolaylaşacak!Baharat rafımız baharat için yeterli alana sahiptir.Baharat deposu ek depolama alanı oluşturur.Son işlem sistemi pas önleyici kaplamadan yapılmıştır ve nemli bir bezle temizlenebilir.Ürün fonksiyon detayları : Kurulum yöntemi : Delme yokyüzey teknolojisi : Oksidasyon Alacağınız : 1x baharat rafı.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!