• Yeni Kız
Gezegeni Kurtar Düğme Rozetleri Premium Yuvarlak Pimler Şapkalar için Süslemeler Giyim Çocuklar için Açık Hava için Hediye

Gezegeni Kurtar Düğme Rozetleri Premium Yuvarlak Pimler Şapkalar için Süslemeler Giyim Çocuklar için Açık Hava

Alıcı reytingleri:
₺ 153.30

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

MALZEME : Yüzey teneke, alt plastik, çevre dostu malzemelerden yapılmıştır.Boyutu : 1.2 inç.PREMİUM : Yüksek kaliteli baskı teknolojisine, net desenlere sahiptir ve desenlerimizin olmayacağından emin olun fade.It kolayca kırılmaz veya kolayca deforme olmaz, Uzun süre kullanılabilir.güven ile satın alabilirsiniz.UYGULANABİLİR SAHNE : Rozetler yaygın olarak kullanılır,Bağış Toplayanlar, Tatiller, Kamp Rozetleri, Parti İyilikleri,Siyasi Kampanyalar, Spor Etkinlikleri, Okul Ödülleri, Promosyonlar, okullar, şirketler, fabrikalar için özel rozetler tasarlamak için uygundur.ÇOK AMAÇLI : Eşsizliğinizi göstermek için kıyafetlerinizi, çantalarınızı, sırt çantalarınızı, ceketlerinizi, şapkalarınızı, boyunluklarınızı ve daha fazlasını süslemek için kullanılabilir personality.It ödül hediyesi olarak öğrenciler ve çalışanlar için de çok uygundur.UYGUN DEPOLAMA : Rozet hafiftir ve üzerine giyildiğinde ağır hissetmez. body.It ayrıca, çok uygun olan etkinliklere katılmak için dışarı çıktığınızda bir çantaya konabilir.En iyi hediye : Bu rozet sadece şık ve çok yönlü değil, aynı zamanda yüksek bir pratikliğe sahiptir, aile ve arkadaşlar için bir hediye olarak çok uygundur.Arkasında bir iğne var ve kolay wearing.It kıyafetlerinle iyi eşleşebilir, kıyafetlerinin farklı görünmesini sağlayabilir .Belki de önemli etkinliklere katılmak veya bazı festivalleri ağırlamak için böyle bir rozete ihtiyacınız vardır.Yüksek kaliteli rozetlerimiz sizi kesinlikle tatmin edecektir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!