• Yeni Kız
Zeikos 43mm Çok Kaplı Dairesel Polarize CPL Cam Filtre w/ Döner Dağı Canon Vıxıa İçin HF R80, HF R82, HF R800, HF R70, HF R72, HF R700, HF R30, HF R32, HFM40, HFM52, HFM400, HFM500 Kamera

Zeikos 43mm Çok Kaplı Dairesel Polarize CPL Cam Filtre w/ Döner Dağı Canon Vıxıa İçin HF R80, HF R82, HF R800,

Alıcı reytingleri:
₺ 38.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Çoğu yansımayı ortadan kaldırır.Bulutları beyazlat ve gökyüzünü karart!.Zeikos 43mm Çok Kaplamalı Dairesel Polarizasyon (CPL) Filtre Polarizörleri renk ve kontrast artışı sağlar.Yansıyan ışık genellikle bir görüntüdeki rengi yıkayan beyazımsı parlama olarak görünür.Bir Polarizör bu sorunu düzeltir ve derin, dramatik bir şekilde mavi üretir skies.It ayrıca pencereler ve su gibi metalik olmayan yüzeylerden parlamayı giderir.Genel olarak, özellikle dış mekanlarda renk doygunluğu önemli ölçüde iyileştirilebilir.Kameranız için güneş gözlüğü olarak düşünün.Önemli ölçüde genel renk dengesini korurken, Renk Geliştirme ve kontrast için rotationİdeal koruyarak geniş açılı lensler üzerinde Eskitme, önlemek için lens parlama ve ghosting Ultra ince kenarlı profil azaltarak mükemmel bir anti %99.9 kutuplaşma oranı-yansıma capabilities Multi Kaplama teknolojisi.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!