• Yeni Kız
ıShot G10 Pro Büyük Evrensel 360° Ayarlanabilir iPad Pro Yüzey Tablet Premium Teleprompter Kamera Kafesi Kiti + Ücretsiz Smartphone Dağı Klip-Tüm Kamera Tripodları ile çalışır iPad Pro 9-13 inç Tabletlere Uyar

ıShot G10 Pro Büyük Evrensel 360° Ayarlanabilir iPad Pro Yüzey Tablet Premium Teleprompter Kamera Kafesi Kiti

Alıcı reytingleri:
₺ 79.20

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

i Pad Evrensel Tablet Teleprompter Teçhizatı, 9-13 inç arası herhangi bir Tableti 0,5 inç kalınlığa kadar kılıfsız veya kılıfsız olarak barındırabilir-Güçlü Yaylı Kollar Çapraz olarak En Az 9-3/4'ten En Fazla 16 inç'e kadar uzanır.LED ışıkları, Mikrofonları ve Akıllı Telefonları Doğrudan Kamera Kafesine de takabilirsiniz.Tam Boyutlu SLR Kamera Kafesi, Dayanıklı Alüminyum Alaşımla Dayanacak şekilde Üretilmiştir - (10) Ekstra 1/4-20 Dişli Montaj Noktaları ile Birlikte verilir. Eğme ve Yatay veya Dikey Yönlendirme için 360° Kilitleme Döner Bilyalı Kafa.Ücretsiz Smartphone Tripod Montaj Tutucu Klip Dahil-Hiçbir kamera tripodu, led ışık veya Gerçek Kamera bu Satın Alma ile Dahildir.Ben i Pad ya da Tablet için ışın ayırıcı cam tarzı teleprompters için 200 $ - 500 $ödeme yapmayın!Aradığınız sonuçları elde etmek için bu stile ihtiyacınız yok.İhtiyacın olan şey bu kit!Yatırım yaptığınıza sevineceksiniz.Asıl amacı 2008'den bu yana i Pad'ler, Diğer Tabletler, SLR Kameralar, GPS üniteleri ve Akıllı Telefonlar için en kaliteli ve dayanıklı montajları, komple tripodları ve aksesuarları üretmek ve satmak olan bir ABD Şirketi olan bizden alın. Bu kitin 3 bileşeni vardır1. Tam boyutlu kamera kafesi2. Evrensel ipad tablet tutucu3. 360° kilitleme döner bilyalı kafa Sadece Kamerayı, Kamera Tripodunu ve i Pad'i veya Tableti sağlamanız gerekir.Bu kit, başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.10 ekstra 1/4-20 dişli montaj noktası ile nesnenizi aydınlatmak için kafese LED ışıkları ekleyebilirsiniz Kafese herhangi bir stil mikrofonu ekleyebilir ve nesnenizden ses yakalayabilirsiniz.En düşük Rekabetçi Fiyatlarla En Kaliteli Ürünleri Sunmak için ücretsiz birlikte verilen Akıllı Telefon Tripodu Montaj Tutucusu Clip Trust i Shot Ürünleriyle bir akıllı telefon ekleyebilirsiniz ✓ Müşterilerimizi ve Ürünlerimizi önemsiyoruz ✓ Bu ürünün kalitesinden çok eminiz ve satın alma işleminizden tamamen %100 memnun kalmanızı istiyoruz.Herhangi bir nedenle bu üründen memnun değilseniz veya beklediğiniz gibi çalışmıyorsa, sadece 30 gün içinde iade edin ve size derhal geri ödeme yapacağız.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!