• Yeni Kız
# N/A Yumuşak Ayak Bileği Bilek Ağırlıkları Ayarlanabilir Bacak Ağırlıkları 0.5 kg x 2 Yürüyüş Koşu Eller Gücü Eğitim Egzersiz Ağırlık Sapanlar Bilezikler

N/A Yumuşak Ayak Bileği Bilek Ağırlıkları Ayarlanabilir Bacak Ağırlıkları 0.5 kg x 2 Yürüyüş Koşu Eller Gücü

Alıcı reytingleri:
₺ 97.62

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Ev egzersizleri, fitness, koşu, yürüyüş, koşu, temel eğitim, aerobik, spor salonu vb.Için idealdir.Kompakt, rahat, yumuşak yüzey cildinizin çizilmesini önler.Ayarlanabilir kayış, her boyutta bilek ve ayak bileğine uyar.Bilezik tarzı ağırlıklar, kolay açma / kapama, ancak düşmez.Premium neopren bilek / ayak bileği ağırlıkları kum torbaları; güçlendirilmiş dikiş ve neopren dolgu ile konfor ve dayanıklılık.Açıklama : - Prim neopren bilek/ ayak bileği kum torbaları, ağırlıklar; takviyeli dikiş ve neopren ped ile konfor ve dayanıklılık tarzı ağırlık Bilezik, kolay/ çıkar ama düşmez - Kompakt, rahat, yumuşak yüzey - Ayarlanabilir bilek kayışı herhangi bir boyut uyuyor ve ev egzersiz programı için Büyük, fitness ayak bilekleri, yürüyüş, koşu, bisiklet, temel eğitim, aerobik, spor salonu vs tırmalama cildinizi önler.Şartname : - Ağırlık : 0.25 kg/Bir ; 0.5 kg/çift - Malzeme : Neopren, Demir Kum - Tam Uzunluk : 26 cm/10.24 inç-Çevresi uyar : 14.5-21.5 cm/5.7-8.46 İnçpaket İçerir : 1 çift Ayak Bileği/Bilek Ağırlıkları.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!