• Yeni Kız
Manyetik Kılıf iPhone 11 Pro Max ile Uyumlu Dahili Mıknatıslı Sıvı Silikon Kılıf Mag-Güvenli Şarj, Cilt Dokunma Koruması Darbeye Dayanıklı Çizilmez Kapak, 2pc Temperli Cam, Mavi

Manyetik Kılıf iPhone 11 Pro Max ile Uyumlu Dahili Mıknatıslı Sıvı Silikon Kılıf Mag-Güvenli Şarj, Cilt Dokunma

Alıcı reytingleri:
₺ 35.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu silikon Kılıf Mag Safe Kablosuz şarj ile uyumludur, bu işlev telefonunuzu şarj etmeniz gerektiğinde bu kılıfı kullanışlı hale getirir.Cilde temas eden sıvı silikon malzeme, elleriniz için mükemmel bir tutuş sağlar.Sıvı silikon malzeme,dayanıklılığı arttırdı ve koruma telefon gövdesi için çok güçlü.Kamera parçası, çizilmeyeceğinden emin olan uygun deliklerde tasarlandı, ayrıca 3 adet Temperli Cam Ekran Koruyucusu ile paketlendi, telefonunuz için tüm korumayı bir kerelik satın alma işleminde alabilirsiniz.İade ve İade Politikası, zamanında cevap ve servis,mağazamızda pratik ürünler sunuyoruz, cep telefonunuz için uygun bir ürün bulmak için "QUİETİP + telefon modeli" ni arayabilirsiniz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!