• Yeni Kız
İMZALI Chase Elliott # 24 NAPA Otomobil Parçaları Yarış ÇAYLAK SEZONU (Hendrick Motorsports) Sprint Kupası Serisi, COA ile Lionel 1/24 Ölçekli NASCAR Diecast Otomobilini İmzaladı (sadece 4,801'in#2406'sı üretildi)

İMZALI Chase Elliott 24 NAPA Otomobil Parçaları Yarış ÇAYLAK SEZONU (Hendrick Motorsports) Sprint Kupası

Alıcı reytingleri:
₺ 749.85

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Herhangi bir NASCAR hayranı için mükemmel bir hediye fikri!.İmza, bir Orijinallik Sertifikası içerir! (COA).Sektördeki tek NASCAR imza uzmanıyla çalışıyoruz!.Chase Elliott'tan COA ile tamamlanmış güzel bir imza!.İzleme zevkiniz için : İMZALI 2016 Chase Elliott # 24 NAPA Otomobil Parçaları Yarış ÇAYLAK SEZONU (Hendrick Motorsports) Sprint Kupası Serisi, COA ile Lionel 1/24 Ölçekli NASCAR Diecast Otomobilini İmzaladı (sadece 4,801'in#2406'sı üretildi).Bu güzel araba, Chase Elliott tarafından ön camdaki gümüş renginde, İz Kenarındaki İmzaların saygın bir temsilcisi aracılığıyla elle imzalandı.Bu, herhangi bir NASCAR hayranı için mükemmel bir hediye fikri olur!Tüm imzalar kamu/özel imzalar ve garaj alanına erişim (HOT Pass) yoluyla elde edilir.Satın alma işleminizle birlikte bir Orijinallik Sertifikası (COA) alacaksınız ve ayrıca orijinallikle ilgili %100 ömür boyu garanti sunuyoruz.Sattığımız tüm imzalı ürünlerin diğer saygın üçüncü taraf kimlik doğrulama işlemlerinden geçmesi veya paranızı geri alması garanti edilir.Temas olabilecek herhangi bir soru ile almak için çekinmeyin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!