• Yeni Kız
Xolye Simülasyon Spor Araba polis arabası Oyuncak Alaşım polis arabası Modeli Hobi Koleksiyonu Ses ışık ve Ses Efekti Geri Çekin Oyuncak Araba Açık Kapı çocuk oyuncak Araba doğum günü hediyesi

Xolye Simülasyon Spor Araba polis arabası Oyuncak Alaşım polis arabası Modeli Hobi Koleksiyonu Ses ışık ve

Alıcı reytingleri:
₺ 162.06

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

1. Malzeme : Yüksek kaliteli alaşım ve plastik malzemelerden yapılmış, bu araba sağlam ve dayanıklı.Araba boyutu : 14*4.6*6.2 cm. 2. Fonksiyon : simülasyon modeli.Alaşım araba kafası.Hasar için sağlam ve dayanıklı.Ses ve ışık işlevlerini simüle edin.Kapı açılabilir.Arka tekerleğin geri çekme işlevi vardır.Tekerlekler ayrıca ileri geri itilebilir. 3. Benzersiz tasarım : Oyuncak araba, düz yolda sorunsuz bir şekilde ustalaşabilir ground.It sıkıştırılabilirliğe ve aşınmaya sahiptir resistance.It ayrıca lastik lastiklere ve alaşımlı gövdelere sahiptir. 4. Çocuklar, çocukların arabanın yapısını anlamalarına yardımcı olmak için bir öğretim aracı olarak kullanabilir veya kullanabilirler.Bu hediyeler, eğitici oyuncaklar, akrabalar, arkadaşlar ve çocuklar içindir. 5. Endişesiz satın alma : Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.Ürün kalitesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin ve size tatmin edici bir çözüm sunacağız.Oyuncak araba ileri geri itilebilir.Oyuncaklar toplama / dekorasyon / hediye için de kullanılabilir. Ayrıca kauçuk lastikler ve alüminyum alaşımı vardır shells.It sıkıştırılabilirlik ve aşınma direncine sahiptir.Tekerlekler ileri ve geri dönebilir.4.6 14**6.2 cm Weight : 0,7 kg Recommended yaş : liste : 1×oyuncak car After-old Packing 3 yıldır satış hizmeti : Eğer bu ürün hakkında herhangi bir sorunuz Varsa, zaman içinde lütfen bizimle irtibata geçiniz, 24 saat içinde size tatmin edici bir cevap verecektir.ürün malzeme : alaşım + ABScolor : White Product boyutu : notlar : 1. Lütfen 3 yaşından küçük çocuklardan uzak durun.Yaralanmalardan kaçının.2. Gerekirse, yüzey lekelerini kuru bir bezle hafifçe silin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!