• Yeni Kız
Galaxy Not 9 Standı Kılıf, HLCT Sağlam Darbeye Dayanıklı Çift Katmanlı PC ve TPU Kılıf Samsung Galaxy Not 9 için Dahili Kickstand ile (Mor)

Galaxy Not 9 Standı Kılıf, HLCT Sağlam Darbeye Dayanıklı Çift Katmanlı PC ve TPU Kılıf Samsung Galaxy Not 9

Alıcı reytingleri:
₺ 59.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Rochester, New York merkezli, %100 müşteri memnuniyeti için kararlıyız.Aldığınız üründen memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Hoparlörler, şarj bağlantı noktaları, ses bağlantı noktaları ve düğmeler için hassas kesikler ile Galaxy Note 9 telefonunuz için mükemmel bir uyum için özel olarak tasarlanmıştır ve tüm bağlantı noktalarına ve düğmelere kolay erişim sağlar.Darbeye dayanıklı bir Galaxy Note 9 kılıfı olacak şekilde tasarlanmıştır.Üstün sert / yumuşak kaymaz darbeye dayanıklı koruma için yüksek dereceli Esnek şok emme iç TPU kılıfı ile üretilmiştir.Dahili Kickstand-diğer birçok Galaxy Note 9 kılıfından farklı olarak filmleri ve medyayı eller serbest olarak kolayca izlemenizi sağlar.Galaxy Note 9 Kılıfı Samsung Galaxy Note 9 telefon ile uyumludur.Rochester, New York merkezli, %100 müşteri memnuniyeti için kararlıyız.Aldığınız üründen memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!