• Yeni Kız
LLANN Güvenli elektronik dış kapı Kilidi APP Akıllı Dokunmatik Ekran Kilidi Otel Daire Dijital Şifre Tuş Kilidi Sürgülü Kapı (Renk : Gümüş, Boyutu: 24 * 240mm)

LLANN Güvenli elektronik dış kapı Kilidi APP Akıllı Dokunmatik Ekran Kilidi Otel Daire Dijital Şifre Tuş Kilidi

Alıcı reytingleri:
₺ 35.70

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

3,5 cm veya daha fazla kapı kalınlığında kullanılabilir.Dokunmaya duyarlı kapı açma, çip elektromanyetik dalga indüksiyon teknolojisi, enerji tasarrufu ve hassas, sekiz bit işlemci, iyi fonksiyon, yüksek verimlilik, hızlı kart tanıma hızı, tek dokunuşla açılır.Gizli mekanik anahtar deliği, dış donanımın hasar görmesini önler, güzel ve bulunması zordur ve özel koşullar altında mekanik kilit açma için uygundur.Ergonomik tasarım, iyi el hissi, şık tasarım, daha asil ve zarif.Aileler ve aileler için uygun çoklu kilit açma yöntemleri hotels.It 3,5 cm veya daha fazla kapı kalınlığı ile kullanılabilir.Dokunmaya duyarlı kapı açma, çip elektromanyetik dalga indüksiyon teknolojisi, enerji tasarrufu ve hassas, sekiz bit işlemci, iyi fonksiyon, yüksek verimlilik, hızlı kart tanıma hızı, tek dokunuşla açılır.Gizli mekanik anahtar deliği, dış donanımın hasar görmesini önler, güzel ve bulunması zordur ve özel koşullar altında mekanik kilit açma için uygundur.Ergonomik tasarım, iyi el hissi, şık tasarım, daha asil ve zarif.Aileler ve oteller için uygun çoklu kilit açma yöntemleri.Uyarı : 1. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 2-3% hataya izin verin.Teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin ol.2. Renk farklı monitörlerden değişebilir, lütfen gerçek ürüne bakın.2.Renk farkı ekran olarak farklı olabilir, pls anlamak.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!