• Yeni Kız
KADS 2x550 Pcs 1.5 mm / 2mm / 2.5 mm/3mm/4mm / 5mm AB Yuvarlak Tırnak Sanat Süslemeleri Rhinestone için Tırnak Aksesuarları için Tırnak Dekorasyon

KADS 2x550 Pcs 1.5 mm / 2mm / 2.5 mm/3mm/4mm / 5mm AB Yuvarlak Tırnak Sanat Süslemeleri Rhinestone için Tırnak

Alıcı reytingleri:
₺ 13.80

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

100 % Marka Yeni.Bu öğe kristal yapmak için kullanılır nails.It UV Aydınlatması vb.Gibi herhangi bir makine gerektirmez.Profesyonel veya Ev Kullanımı için uygundur.Tırnak Tutkalı veya Başka bir Jel Sistemi ile kullanın.Muhteşem görünmelerini sağlamak için Alaşım Mücevherlerini tırnaklarınıza yerleştirin.Özellikler : - 600 adet tırnak sanat aksesuarı şeffaf plastik kaplarda-Tırnak sanat süslemeleri, DIY, cep telefonu kılıfı, giysi, kamera, aksesuar vb.Için uygundur. - Yeni Serin Tırnak Sanatı; parmaklara veya ayak parmaklarına uygulanabilir-Tırnağımızla saniyeler içinde muhteşem, salon layık hassas tırnak sanatını elde edin! - Tırnaklarınızı daha göz kamaştırıcı ve çekici hale getirin Renkli 3 D tırnak sanat eserleri hızlı ve kolay uygulanır.Bu tırnak aksesuarı ile şık moda sanatı yaratın, jel, cila ve akrilik manikürlerde veya pizzazz bir dokunuş eklemek için herhangi bir DIY işçiliği projesinde kullanın!.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!