• Yeni Kız
Kötü Ağız için UNİLİPO Alkolsüz Gargara 2 Paket, Ağız Bakım Gargarası Ağız Kokusu, Diş Eti İltihabı, Sağlıklı Diş Etleri ve Taze Nefes için Ağız Durulama, Serin Nane Aroması, 500ml

Kötü Ağız için UNİLİPO Alkolsüz Gargara 2 Paket, Ağız Bakım Gargarası Ağız Kokusu, Diş Eti İltihabı, Sağlıklı

Alıcı reytingleri:
₺ 95.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Sağlıklı Diş Etlerini Destekleyin】 - Özellikle yetişkinler için florürlü gargara, diş çürümesi insidansını azaltabilir, hasarlı diş minesini onarabilir ve diş çürümesini etkili bir şekilde önleyerek size daha parlak ve sağlıklı bir gülümseme sunabilir. 【Doğal ve Etkili】 - Alkol, pigment, sülfat köpürme maddesi içermeyen gargaralarımız eklenir.Nane gargarasındaki doğal çay ağacı yağı hafif ve aktiftir, iyi bir dekontaminasyon etkisine sahiptir, temizlik, anti-oksidasyon ve anti-inflamatuar rol oynar. 【Mikro Element Bakımı】 - Ağız Kokusu için Alkolsüz Gargara, ağız mukozasını etkili bir şekilde koruyan prebiyotik klorofil keton EGCG arginin ekler. 【Uygulanabilir Sahne】 - Ağız gargaramızı yemeklerden sonra, sigara içtikten ve içtikten sonra, okula giderken ve işe giderken, randevulardan önce, ağız rahatsız olduğunda, iş seyahatinde ve dişlerinizi fırçalamanın sakıncalı olduğu diğer durumlarda ağız kokusu için kullanabilirsiniz. 【Müşteri Hizmetleri】 Gargaramız ağız boşluğunun ekolojik dengesini koruyabilir.Kullanım sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorunlarınızı çözmek ve günde 24 saat çevrimiçi hizmet vermek için elimizden geleni yapacağız.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!