• Yeni Kız
XYYXDD 6.5 L Banyo Çöp, avrupa Tarzı Çöp çöp tenekesi Kapaklı Mutfak çöp kutuları, depolama Araçları çöp çöp kutusu a / Gümüş / Gösterilen

XYYXDD 6.5 L Banyo Çöp, avrupa Tarzı Çöp çöp tenekesi Kapaklı Mutfak çöp kutuları, depolama Araçları çöp çöp

Alıcı reytingleri:
₺ 232.80

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Üstün malzemeden yapılmış, kullanımı dayanıklı.Benzersiz yaratıcı açık kapak tasarımı, kokunun çöp kutusuna taşmasını etkili bir şekilde önleyebilir.Dahili benzersiz otomatik çanta değişim tasarımı, daha kullanıcı dostu, kullanımı rahat.Yüksek kaliteli PP malzeme kullanarak, kalınlığı 4.9 mm'ye kadar, dayanıklı, çevre dostu, toksik olmayan, güzel ve practical.It yüksek tokluğa, iyi malzeme kalitesine sahiptir, deforme olması kolay değildir ve kolayca zarar görmez.Renk : Gümüşmalzeme : PPKapasite : 6.5 lürün Boyutu : 19.5x19.5x29cmürün Ağırlığı : 560gpaket İçeriği : 1 x Çöp Can Only yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.Not : Işık çekimi ve farklı görüntüler, resimdeki öğenin renginin gerçek şeyden biraz farklı olmasına neden olabilir.Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!