• Yeni Kız
Kapaklı Küçük çöp tenekesi Meksika Dikişsiz desenlerşeker Kafatasları ve Çiçekler Meksika Yuvarlak geri Dönüşüm kutusu için Şablon Mutfak Banyo Yatak Odası Ofis için Basın Üst Köpek Geçirmez Çöp Sepeti 7L / 1.8 Galon

Kapaklı Küçük çöp tenekesi Meksika Dikişsiz desenlerşeker Kafatasları ve Çiçekler Meksika Yuvarlak geri Dönüşüm

Alıcı reytingleri:
₺ 102.30

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Mağazamız çeşitli çöp kutuları stilleri ve desenleri sunar, evdeki sahnenin ihtiyaçlarına göre herhangi birini seçebilirsiniz.Yüzey pürüzsüz ve su geçirmez, daha dayanıklı ve temizlenmesi daha kolaydır.8 Galon) Yükseklik( 14.Çöp kutuları uygun ve beautiful.Basın üst kapaklı üst, sessiz tasarım, gürültü yok ve off.Eğer ürün hakkında sorularınız Varsa, doğrudan bizimle temasa geçiniz servisimiz dayanıklıdır.Çöp kutusu sadece mükemmel bir görünüme sahip değil, aynı zamanda pratikliğe de sahiptir.Yüksek bacak taklit ahşap tahıl ayakları çöp kutusunun yüksekliğini artırabilir, böylece çöpü atmak için artık eğilmenize gerek kalmaz.Kullanım senaryosu : Şık küçük çöp kutusu, özellikle tercih edilen alanlarda veya dar alanlarda istediğiniz yere yerleştirilebilir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!