• Yeni Kız
FENXİXİ 7 adet Manikür Seti Tırnak Bakımı Clippers Makas Seyahat Tımar Kitleri Kılıf Giyotin Tırnak Kesici Tırnak Sanat Araçları (Renk: Kırmızı)

FENXİXİ 7 adet Manikür Seti Tırnak Bakımı Clippers Makas Seyahat Tımar Kitleri Kılıf Giyotin Tırnak Kesici

Alıcı reytingleri:
₺ 240.21

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Profesyonel ölü deri kaldırmak.Kütikül ve zayıf veya bölünmüş tırnaklar üzerinde çalışacak kadar naziktir.Uzun Süre Kullanılabilen Dayanıklı Yay.Profesyonel Salon Kullanımı Veya Ev Kullanımı İçin Uygundur.Seyahat ve ev kullanımı için idealdir.Profesyonel ölü deriyi çıkarın kütikül ve zayıf veya bölünmüş tırnaklar üzerinde çalışacak kadar dayanıklıdır Uzun süre Kullanılabilen dayanıklı Yay Profesyonel Salon Kullanımı veya Ev kullanımı için uygundur Seyahat ve ev kullanımı için idealdir.100 % marka yeni ve yüksek kaliteli.Miktar : 1boyutu 9.5 * 4. 5cm1.Aydınlatma efektleri, monitörün parlaklık / kontrast ayarları vb. Nedeniyle, web sitesinin fotoğrafının ve gerçek öğenin renk tonunda bazı küçük farklılıklar olabileceğini lütfen unutmayın.2.Elle öğe Ölçü, 1-3 cm farklı olabilir, sizin nazik anlayış çok takdir edilecektir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!