• Yeni Kız
SUZYN buzdolabı 4L Mini buzdolabı buzdolabı taşınabilir araba dondurucu araba buzdolabı soğutucu ısıtıcı evrensel araç parçaları Mini (Renk Adı: Pembe)

SUZYN buzdolabı 4L Mini buzdolabı buzdolabı taşınabilir araba dondurucu araba buzdolabı soğutucu ısıtıcı evrensel

Alıcı reytingleri:
₺ 353.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Özellikler : . 1. Gıda sınıfı malzeme : Dış yüksek kaliteli PP, iç gıda sınıfı malzeme. 2. Sessiz : hidrolik fan çift fan kullanımı, gürültü bilgisayar ana bilgisayarından daha küçüktür.Satış öncesi veya satış sonrası olsun, mükemmel bir satış sonrası sistem sağlayacağız, karşılaştığınız sorunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Satış öncesi veya satış sonrası olsun, mükemmel bir satış sonrası sistem sağlayacağız, karşılaştığınız sorunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.3. ve soğuk kullanım : Yaz soğutmalı, kış ısıtma ve yalıtım için dört mevsim.Açıklama : Buzdolabı kapılarındaki bölmeler ve depolama rafları çıkarılabilir.1 1 * Refrigerator1 * Güç adapter1 * Manual Notes 23cm Package 17.5 24**12 VPower : 60 WMinimum soğutma sıcaklığı : 5 °Maksimum ısıtma sıcaklığı : 50 °Hacmi : 4 LSize ABSPower besleme gerilimi özellikler : Renk : isteğe bağlı mavi, pembe, beyaz c) biz Malzeme : : : Yer : : . Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Stilin resimlerde gösterilenle aynı olduğunu garanti ediyoruz.2. Hafif boyut farkı izin lütfen nedeniyle farklı manuel ölçüm.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!