• Yeni Kız
MaxGear Akrilik Burcu Tutucu 8. 5X11 inç Eğik Geri Burcu Tutucu Burcu Ekran Tutucu Plastik Ekran Standları Masa Burcu Ekran Tutucu için Ofis, Ev, Mağaza, Restoran-Dikey

MaxGear Akrilik Burcu Tutucu 8. 5X11 inç Eğik Geri Burcu Tutucu Burcu Ekran Tutucu Plastik Ekran Standları

Alıcı reytingleri:
₺ 148.50

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Standart Boyut】 Her işaret tutucunun boyutu 8. 5x11 inçtir.Bu paket, çeşitlendirilmiş ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek eğimli arka işaret tutucular içerir.Her işaret tutucunun, kağıdın kolay yerleştirilmesi için yan tarafında bir açıklık vardır. 【Premium Akrilik Malzeme】 Yüksek kaliteli akrilikten yapılmış olan bu şeffaf işaret tutucu, üstün dayanıklılık ve esnekliğe sahiptir.Plastik ekran standı, bilgileri görüntülemek ve içeriği çizilmelere, lekelere ve yırtılmalara karşı korumak için mükemmeldir. 【Kararlı Kendi Kendine Duran Tasarım】 Sağlam arka tabanı nedeniyle, eğimli işaret tutucumuz herhangi bir masa ve masaüstünde zorluk çekmeden rahatça durabilir.Kağıt sayfalarını yan taraftan kolayca takın veya çıkarın, kağıt kendiliğinden kaymaz. 【Çok Amaçlı Yaygın Kullanım】 Akrilik tabela tutucularımız menüleri, içecek spesiyallerini, önemli duyuruları, fotoğrafları, broşürleri ve daha fazlasını görüntülemek için mükemmeldir. pamphlets.It restoranlarda, fuarlarda, sergilerde, hastanelerde ve tabelalarınızı veya reklamlarınızı görüntülemek istediğiniz diğer yerlerde kullanılabilir. 【Sıcak Servis】Bizden herhangi bir satın alma işlemi 12 ay içinde memnuniyet hizmeti alabilir.Herhangi bir sorunuz varsa, serbestçe bizimle iletişime geçebilirsiniz ve size memnun bir çözüm sunacağız.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!