• Yeni Kız
Üçlü En İyi Çocuk Sonik Diş Fırçası, Şarj Edilebilir 32000 VPM Diş Fırçası, Patentli 3 Fırça Kafası Tasarımı, Açılı Kıllar Her Dişi Temizler, Çocuklar için 3 + (Mavi)

Üçlü En İyi Çocuk Sonik Diş Fırçası, Şarj Edilebilir 32000 VPM Diş Fırçası, Patentli 3 Fırça Kafası Tasarımı,

Alıcı reytingleri:
₺ 53.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Tamamen sarılmış 3 D diş fırçası derin bir temizlik elde etmenize yardımcı olur, Du Pont kılları kullanılır ve diş etlerinin kanamasını önlemek için üst kısmı yuvarlanır ve çocuk dişleri ve diş etleri için daha uygundur.Patentli çocuk boyutlu 3 taraflı fırça kafası, işi 1/3 sürede halleder!.Normal bir Elektrikli diş fırçasından 3 kat daha fazla plak çıkarır.32.000 kez / dakika, üç tarafı senkron titreşim, üç kez temiz güç.İYİ fırçalama alışkanlıklarını teşvik eder : Eğlenceli 2 dakikalık kum zamanlayıcısı, çocukları dişlerini ve diş etlerini iyice temizlemek için yeterince uzun süre fırçalamaya teşvik eder. 3 Temizleme Modu : Farklı diş ve diş eti koşullarına sahip çocuklar için uygun olan 3 hassas, temiz,nazik mod.IPX7 su geçirmez : yıkanabilir, yeniden kullanılabilir, küvet ve duş için güvenli.Şarjlar arasında 6 hafta şarj edilebilir diş fırçası.Şarj süresi : 4-6 saat.Yedek Diş Fırçası Kafaları bağlantılar : https : / / www./dp / B08 L6 HX78 G?ref=myı_title_dp.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!