• Yeni Kız
visesunny Berber Pelerin Kırmızı Frenk Üzümü Berry Yeşil Yaprak Siyah Desen Polyester Saç Kesme Salon Cape Önlük Anti-Statik Saç Kesimi Suya Dayanıklı Tıraş Bezi Sakal Tıraş Önlüğü Kuaförlük Pelerin

visesunny Berber Pelerin Kırmızı Frenk Üzümü Berry Yeşil Yaprak Siyah Desen Polyester Saç Kesme Salon Cape

Alıcı reytingleri:
₺ 56.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Salon kalitesinde berberler pelerinler, salon kesimi, şekillendirme ve renklendirme için mükemmel, giysi ve ayakkabılar üzerinde daha iyi bir kapsama alanı sunan çok işlevli bir üründür.(Malzeme : Polyester + PUL).MATERİALS ÜSTÜN MALZEMELER : Bu kuaför elbisesi yumuşak ve dayanıklı malzemeden yapılmıştır. ADULT YETİŞKİNLER VE ÇOCUKLAR için UYGUNDUR : Farklı boyun boyutlarına uyacak şekilde ayarlanabilir elastik boyun çizgisi. USE YAYGIN kullanım : Her berber dükkanı için olmazsa olmaz bir üründür.HİÇBİR KARIŞIKLIK eşiniz daha mutlu yapacaktır.visesunny Berber Pelerini, yüksek kaliteli tasarıma sahip en yeni sürüme sahip inanılmaz bir seçimdir!.Çoğu insanın talebini karşılayacak kadar esnek ve uzun.Sakalın veya saçın içine düşmesini önlemek için ayarlanabilir tokalar.(Boyun kapatma : Ayarlanabilir metal klip). ✔ MÜKEMMEL KORUMA : Saç kesimi yaparken, kılların düşmesini etkili bir şekilde önleyecektir .Aynı zamanda, aynı zamanda iyimser tutum ve hayata karşı tutku anlamına gelir.Kullandıktan sonra, aynadan ayırmak için vantuz üzerindeki yardımcı kontakları çekin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!