• Yeni Kız
Kalp Atış Hızı, Müzik, Alexa Dahili, Uyku ve Yüzme Takibi, Siyah/Karbon, Bir Boyut (S ve L Bantları Dahil) (Yenilenen)ile Fitbit Versa 2 Sağlık ve Fitness Smartwatch

Kalp Atış Hızı, Müzik, Alexa Dahili, Uyku ve Yüzme Takibi, Siyah/Karbon, Bir Boyut (S ve L Bantları Dahil)

Alıcı reytingleri:
₺ 217.80

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Her anı yükselten bir akıllı saat olan Fitbit Versa 2 ile tanışın.Alarmlar, uyku zamanı hatırlatıcıları oluşturmak veya Alexa ile hava durumunu kontrol etmek için sesinizi kullanın.Modern ve çok yönlü tasarımıyla spor salonundan ofise göz atın.Hızlı haber güncellemeleri ve bilgileri almak, hava durumunu kontrol etmek, zamanlayıcıları ve alarmları ayarlamak, akıllı ev cihazlarınızı ve daha fazlasını sesinizin sesiyle kontrol etmek için yerleşik Alexa'yı kullanın.Optimum Çalışma Sıcaklığı -10 ° ila 60° C'dir. Kalp atış hızınıza, uyku sürenize ve huzursuzluğunuza bağlı olarak, Uyku Skoru her gece uyku kalitenizi daha iyi anlamanıza yardımcı olur.Ayrıca, zamanınızı hafif, derin ve REM uyku aşamalarında takip edin ve uyku kalitenizi iyileştirmeye yardımcı olacak kişisel bilgiler edinin.Daha geniş bir ekran ve her zaman açık seçeneğiyle bilgileriniz her zaman hızlı bir şekilde gözünüzün önünde olur.24/7 kalp atış hızını, adımları, mesafeyi, yakılan kalorileri, saatlik aktiviteyi, aktif dakikaları ve 6 artı günlük pil ömrü ile tırmanılan katları takip edin. (Kullanım ve diğer faktörlere göre değişir).Spotify uygulamanızı kontrol edin, Pandora istasyonlarını indirin ve Deezer çalma listeleri ekleyin - ayrıca bileğinizde 300'den fazla şarkı saklayın ve çalın.Telefonunuz yakındayken arama, metin, takvim ve akıllı telefon uygulaması bildirimleri alın.Ayrıca, yalnızca Android'de hızlı yanıtlar ve sesli yanıtlar gönderin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!