• Yeni Kız
BOETECO Yeniden Kullanılabilir qtıp Kulak Çubuğu ve Makyaj Çubuğu Seti. Kulaklar, Bebek, Güzellik için 8 Yeniden Kullanılabilir Silikon Pamuklu Çubuklu 2 Kılıf (8Swabs 2 Kılıf, Siyah ve Gri)

BOETECO Yeniden Kullanılabilir qtıp Kulak Çubuğu ve Makyaj Çubuğu Seti. Kulaklar, Bebek, Güzellik için 8 Yeniden

Alıcı reytingleri:
₺ 29.91

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

TIPS DÜŞMEYECEK ipuçları : İnsanların içindeki küçük ipuçlarını yerinden çıkaran silikon yeniden kullanılabilir pamuklu çubukların satıldığını görmek korkunç değil mi ears. elderly Yaşlılar, çocuklar, evcil hayvanlar için İdeal : BOETECO Sıfır Atık Yeniden Kullanılabilir Çubuk Seti yaşlılar, çocuklar, evcil hayvanlar ve bebekler için idealdir.O yüzden artık senin ne zaman, 4x Makyaj ve Kulak temizleme bezi, 2x Temizleme Fırçaları, 2x Durumlar ve 1x Talimat Kılavuzu, toplam alırsınız.000 atılabilir kulak pamuklu çubuğundan korur.2 inç) iki kullanımlık bezlerden durumlarda olsun Çift Nodül İpuçları (2) Siyah Pamuklu Sivri Ucu ve Düzenli İpucu ve (2) Temizleme Fırçası ile Şekil sona Erdi. sadece bir paket dünya'yı ve okyanuslarını en az 20. ♦ 3 yıl GARANTİ : BOETECO sürdürülebilir, atıksız kulak ve makyaj tamponları silikon, plastik ve geri dönüştürülmüş kağıt ambalajlara sahiptir. daha az israf zamanı ve bu “kayıp ipuçları” tamponlarına daha güvenli bir alternatifse, neden şimdi BOETECO'YU denemiyorsunuz?Uçlar güvenlik göz önünde bulundurularak yapıştırılmıştır.No biri acil servise gitmek istiyor, değil mi?Şükürler olsun ki bu, o değildir!En güçlü Tıbbi Sınıf Yapıştırıcıyı kullanarak, BOETECO kulak tamponları 10 Yıl dayanır-ipuçları tamamen incelikte!Böylece herhangi bir ekstra endişe duymadan sıfır atık ömrünü takdir edebilirsiniz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!