• Yeni Kız
ICOOL Boru Kesici 3/16 için 2-5/8 İnç (5-67mm) için Alüminyum Bakır Pirinç PVC Boru İnce Paslanmaz Çelik Boru, Ekstra Bıçak ile

ICOOL Boru Kesici 3/16 için 2-5/8 İnç (5-67mm) için Alüminyum Bakır Pirinç PVC Boru İnce Paslanmaz Çelik Boru,

Alıcı reytingleri:
₺ 76.71

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Boru kesici 3/16" ila 2-5/8" (5-67 mm) OD boru içindir.Hızlı ve güvenli kesim için tasarlanmış ayarlanabilir kesme derinliği.Yivli silindirler kolay kesim içindir.Yüksek kaliteli alaşımlı çelik taşlama bıçağı iyi çalışır ve hassas kesim yapar.Ergonomik oluklu tasarım düğmesi, kesme basıncını kolayca kontrol etmenizi sağlayan daha iyi tutuş sağlar.Kesici, sapta bir yedek bıçak içerir.Sadece topuzdaki vidayı kaybetmeniz gerekiyor ve ekstra bıçağı alacaksınız.Bakır, alüminyum, pirinç, PVC, ince paslanmaz çelik boru vb.Kesmek için tasarlanmıştır.Klima kurulumu, araç onarımı, ev DIY bakımı, HVAC, sıhhi tesisat işleri, ısıtma ve soğutma gibi çeşitli senaryolara uygulanabilir.Güzel işçilik bir yaşam süresi sağlar durability.It sizin için iyi bir yardımcıdır, güvenli, verimli ve kolay bir şekilde kullanılabilir.Lütfen kullanım kılavuzumuza bakın.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!