• Yeni Kız
MÜHLE RYTMO Buğulanmış Kül 4 Parçalı Saf Porsuk 3 Bıçaklı Tıraş Makinesi Modern Lüks Islak Tıraş Seti-Günlük Kullanım için Mükemmel, Berber Kalitesinde Pürüzsüz Tıraşa Yakın

MÜHLE RYTMO Buğulanmış Kül 4 Parçalı Saf Porsuk 3 Bıçaklı Tıraş Makinesi Modern Lüks Islak Tıraş Seti-Günlük

Alıcı reytingleri:
₺ 393.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

GİLLETTE UYUMLU : Dünyada en sık kullanılan tıraş sistemlerinden biri olan Gillette Mach3 bıçakları, yakın ve rahat bir tıraş garantisi verir.Bu hem deneyimli hem de yeni başlayan tıraş makineleri için mükemmeldir.FIRÇA kafası : Saf porsuktan yapılmış, kıl fırçalarına kıyasla daha yumuşak ve sert değildir.İnce ve gümüş uçlu porsuklara kıyasla biraz daha güçlü bir masaj etkisi arayanlar için mükemmeldir.KOMPLE SET : Bu göz alıcı, zamansız tıraş seti, fırçayı ve tıraş bıçağını görüntülemek için bir krom standın yanı sıra tıraş kremi veya sabun için bir krom kase içerir.Herkes için harika bir başlangıç kiti ve hediye seti yapar.MÜHLE FARKI : Eylemlerimiz doğaya yakınlık ve en yüksek kalite arzusundan kaynaklanmaktadır.İster el yapımı benzersiz bir ürün olsun, ister seri olarak üretilen ürünler olsun, her ürüne uzman know-how ve öncü ruh akar.SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK : Saksonya Çevre İttifakı'nın bir üyesi olarak sürdürülebilirliği taahhüt ediyoruz ve aynı yüksek standartları destekleyen tedarikçilerle işbirliği yapıyoruz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!