• Yeni Kız
Yapay Kaplan Gözü Kristal Taş Kuvars Çin Sağlık Stres Egzersiz Baoding Topları (Turuncu)

Yapay Kaplan Gözü Kristal Taş Kuvars Çin Sağlık Stres Egzersiz Baoding Topları (Turuncu)

Alıcı reytingleri:
₺ 56.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Yapay kaplan gözü taş kuvarsından yapılmıştır.Cilalı pürüzsüz yüzey, her top boyutu yaklaşık : 1.75 " çapında.El bileği, parmak, el ve kol tendonlarının ritmik fleksiyonu ile çevik parmaklar ve el koordinasyonu geliştirir.Parmaklara akan meridyenleri uyarır, resim, piyano çalma, kaligrafi vb.Aktivitelerden önce ideal ısınma egzersizi.Bir dizi iki top güzel bir hediye kutusunda gelir!.ABD'de Ticaret, Stok ve Hızlı Kargo ile satılan THY KOLEKSİYON markası!.Baoding Chi-Gung El Egzersiz topları, Çinliler tarafından elleri çevik tutmanın ve enerjiyi dengelemenin bir yolu olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.Taocu ve Çin tıbbı, elleri egzersiz yapmak için topları kullanmanın, ellere bağlı meridyenleri (enerji kanalları) uyardığına, sağlığı teşvik ettiğine ve artrit ve romatizmayı önlediğine inanıyor.Baoding Chi-Gung Topları, el becerisi gerektiren aktiviteler için ısınmanın harika bir yoludur.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Ürün Durduruldu

₺ 119.97

Kaslarınızdaki depolanmış gerginliği ortadan kaldırın ve basınç noktası ve sıkıştırma teknikleriyle ağrı bastırıcı endorfinleri serbest bırakın.Kaslarda, bağ dokuların

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!