• Yeni Kız
Louise Maelys 4 Paketi Nakış Başlayanlar Kiti ile Desen Başlayanlar Yetişkinler için, tam Aralığı Damgalı Çapraz Dikiş Kiti Nakış Hoop Bez İplik İğne Kiti ile Set Çiçek Serisi

Louise Maelys 4 Paketi Nakış Başlayanlar Kiti ile Desen Başlayanlar Yetişkinler için, tam Aralığı Damgalı Çapraz

Alıcı reytingleri:
₺ 73.47

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

DIY El Nakış Kiti : 4 x plastik nakış çember, 4 x İşlemeli bez ile desen, 12 x nakış iğneleri, 4 x talimatları. 4 x Paketi renk konuları.Güzel Çiçek Desenleri : Bu nakış başlangıç kitinde 4 güzel çiçek deseni vardır, bu da daha fazla nakış tekniğini deneyimlemenizi ve keyfini çıkarmanızı sağlar.Not : Nakışı bitirmeden önce yıkamayın.Kullanımı kolay : Nakış kumaşında renkli desenler ve yeni başlayanlar için iğne işi öğrenmesi kolay ingilizce talimatlar vardır.Nakış kumaşını sıkmak için nakış çerçevesi üzerinde ayar vidaları vardır.Yaygın Kullanım : Nakış işleminden sonra, iç dekorasyon olarak oturma odasına veya yatak odasına asabilirsiniz.Ya da yastık kılıflarına, havlulara, sırt çantalarına,mendillere, elbiselere nakış yapmak iyi seçeneklerdir.Mükemmel Hediye : DIY nakış işleminin keyfini çıkarın, ifade etmek istediğiniz metni oyalayın ve ailenize veya arkadaşlarınıza hediye olarak verin.Aileniz ve arkadaşlarınızla bile nakış yapabilirsiniz, bu da anlamlı bir deneyim olacaktır.Komik ve renkli çiçekler nakış desenleri çapraz dikiş yeni başlayanlar için mükemmeldir.Sadece bu eksiksiz aksesuar ve talimat seti ile çapraz dikiş eğlencesinin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.Popüler Desen Tasarımı.4 güzel çiçek desenleri vardır bu nakış başlangıç kiti, asılı odası veya yatak odası, bir iç dekorasyon olarak,hangi daha sanatsal lezzet katacak oturma odası, yatak odası, ve ofis.Louise Maelys tam kapsamlı nakış başlangıç kiti.Özellikler : . 1. Nakış yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip tam kapsamlı nakış başlangıç kiti. 2. Yeni başlayanlar için büyük bir yardım sağlayacak kumaş, desen boyalı. 3. Kumaş üzerindeki desen bittikten sonra yıkanabilir. 4. Nakış çemberleri, kumaşı sıkı tutması kolay bir pirinç ayar vidasına sahiptir.Damgalı Nakış Kiti Ürün Dahil : . çiçek desenli 4 x Çapraz dikiş. 3 x (7.8 inç/20 cm ) Plastik nakış çember. 1 x (6 inç/15 cm ) Plastik nakış çember. 4 x Nakış ipliği. 12 x Nakış iğnesi. 4 x İngilizce Talimat.DIY Nakış.Deseni bir yastık kılıfına, şapkaya,kanvas çantaya,kıyafetlere,maskeye ve mendile nakışlamak mükemmel bir seçimdir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!