• Yeni Kız
Barkbox Bellek Köpük Platformu Köpek Yatağı, Ortopedik Eklem Rahatlaması için Peluş Yatak, Çıkarılabilir Kapaklı ve Suya Dayanıklı Astarlı Makinede Yıkanabilir Sarılma, Squeaker Oyuncağı İçerir

Barkbox Bellek Köpük Platformu Köpek Yatağı, Ortopedik Eklem Rahatlaması için Peluş Yatak, Çıkarılabilir Kapaklı

Alıcı reytingleri:
₺ 128.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Yavru köpeğiniz için Mükemmel Boyut : Büyük platform köpek yatağımız 35” x 22” x 3" boyutundadır ve Corgi, Avustralya Shepard, Bulldog ve 65 lbs'ye kadar benzer büyüklükteki diğer köpekler gibi ırklara rahatça uyar.Yüksek kaliteli Konfor : Terapötik soğutma jeli bellek köpüğü, vücut ağrıları, eklem ağrısı, kalça displazisi ve artriti hafifleterek köpeğinizi rahatlatır.Suya Dayanıklı ve Makinede Yıkanabilir Kapak : Köpeğinizin yatağının taze ve temiz görünmesini ve kokmasını sağlayın.Suya dayanıklı, fermuarlı kapak, rahat temizlik için sorunsuz bir şekilde kayar!.Modern Yatak Yatağı : Bu muhteşem platform yatak yatağı hızla yavru köpeğinizin favorisi olacak.Hem terapötik hem de soğutma hafızalı köpük ile bu yatağa adım atmak kolaydır ve uykuya dalmak daha da kolaydır.Ve her yatakta bedava bir oyuncak ve biraz havlama büyüsü bulunur, bu yüzden yavru köpeğiniz onu sevecektir.Yatağı tamamen genişletmek için 72 saate kadar verdiğinizden emin olun. %100 Mutluluk : Barkbox'ın yapımcılarından, bu yatak ve diğer tüm ürünlerimiz, köpekleri ve insanlarını olabilecekleri en mutlu hale getirmek için köpek insanlar tarafından yapılır.Ve ABD merkezli müşteri desteği ile her zaman yardım etmek için buradayız.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!