• Yeni Kız
48 V-96 V için 12 V Dönüştürücü Adım Aşağı Gerilim Güç Kaynağı Modülü DC Gerilim Dönüştürücü Su Geçirmez Verimli Çıkış Güç Kaynağı Trafo

48 V-96 V için 12 V Dönüştürücü Adım Aşağı Gerilim Güç Kaynağı Modülü DC Gerilim Dönüştürücü Su Geçirmez Verimli

Alıcı reytingleri:
₺ 60.57

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Adım-Aşağı Dönüştürücü : Bu adım‑aşağı dönüştürücü esas dönüştürür 48 V‑96 V DC gerilim içine 12 V 25 A çıkış.Modülasyon yöntemi darbe frekans modülasyonu ve genişlik modülasyonudur.Mükemmel İşçilik : Dahili devre kartı, kademeli güç kaynağının istikrarlı performansını sağlamak için mükemmel elektronik bileşenler kullanır.Alüminyum alaşımlı kabuk su geçirmez ve toz geçirmezdir ve kullanımı daha dayanıklıdır.Devre Koruması : Bu adım aşağı dönüştürücü, elektronik cihazlara zarar vermemek için aşırı akım ve kısa devre korumasına sahiptir.Uygulama Aralığı : DC dönüştürücü, elektrik motorları, fanlar ve diğer birçok cihaz gibi yaygın olarak kullanılan DC cihazlardır.Siyah tel (- VIN) : voltaj negatif giriş, Sarı tel (+12 V) : 12 V pozitif çıkış, Kırmızı tel (VIN+) : voltaj pozitif giriş, Mavi çizgi (12 V Çıkış) : 12 V negatif çıkış.-45 300 WA Çalışma Verimi : %89 Çıktı Dalgalanma Gürültü : 1d B Çıkış Voltaj Hassasiyeti : %2 Voltaj Ayarı Oranı : %1 Yük Düzenleme Oranı : %3 Çalışma bağlantısı kesinlikle yasaktır Ters 55 C Paket Listesi : 1 x DC Dönüştürücü Not : Sıcaklık : -Frekans Modülasyon ve Modülasyonlu Giriş Voltajı : 48 V-96 V Çıkış Voltajı : 12 V Çıkış Akımı : 25 A Çıkış Gücü : Pulse DC Dönüştürücü Malzeme : Alüminyum Alaşımlı Modülasyon Yöntemi : özellikler : Öğe Türü : .Ters bağlantı yanacaktır.Lütfen kurulumdan önce kablolama sırasının doğru olup olmadığını onaylayın.

Ürün hakkında

Item Type:
DC Converter
Material:
Aluminum Alloy
Modulation Method:
Pulse Frequency Modulation and Width Modulation
Input Voltage:
48V-96 V
Output Voltage:
12 V
Output Current:
25A
Output Power:
300W
Work Efficiency:
89 %
Output Ripple Noise:
1dB
Output Voltage Accuracy:
2 %
Voltage Adjustment Rate:
1 %
Load Regulation Rate:
3 %
Working Temperature:
-45-55 ℃
Package List:
1 x DC Converter :
Note:
Reverse connection is strictly prohibited. Reverse connection will burn. Please confirm whether the wiring sequence is correct before installation. :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!