• Yeni Kız
Orthland Ender 3 Pro Anakart, Creality Ender 3 Pro Anakart Yeni Yükseltilmiş V4.2.7 Sessiz Anakart 32 Bit TMC2225 Step Sürücü Merlin 2.0.1 Ender 3/3 Pro/3 V2/Ender 5

Orthland Ender 3 Pro Anakart, Creality Ender 3 Pro Anakart Yeni Yükseltilmiş V4.2.7 Sessiz Anakart 32 Bit TMC2225

Alıcı reytingleri:
₺ 166.89

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Yükseltilmiş Sessiz Tahta】Creality V4.2.7 sessiz anakart 8-bit'ten 32-bit'e yükseltildi, çalışma hızı açıkça hızlandırıldı ve baskı daha pürüzsüz.TMC2225 step sürücü ile; firmware Marlin 2.0.1 temelinde modifiye olduğunu, bl için adanmış portu ile dokunmatik ve filament sensörü portu, DIY için uygun. 【Süper Sessiz Özellik】 Creality sessiz anakart, gürültüyü azaltabilen dahili ithal süper sessiz TMC sürücü çipidir effectively.It fanlar dışında baskıyı neredeyse sessiz hale getirerek size daha rahat bir 3 D baskı deneyimi sunar.Destek 24 V güç girişi, baskı istikrarı geliştirilmiştir. 【Uyumluluk】Ender 3 pro için ürün yazılımı bu karta önceden yüklenmiş olarak gelir.Sadece tak ve çalıştır printing.It ayrıca ender 3, ender 3 v2, ender 5 için de uyumludur, kartı bu modellere yüklemek istiyorsanız, lütfen önce ilgili bellenimi güncelleyin. 【Ürün Yazılımı Nasıl Güncellenir】V4.2.7 anakart için lütfen ürün yazılımı dosyasını başka dosya içermeyen biçimlendirilmiş bir SD karta kopyalayın.Yazıcının güç kablosunu çıkarın ve kapatın.SD kartı ve güç kablosunu takın ve yazıcıyı açın.Ürün yazılımı güncelleme işlemini tamamlamak için 10 saniye bekleyin. 【Güvenlik】 Termal kaçak koruması etkindir.Sıcaklık kontrolden çıkarsa, yazıcı ısınmayı durdurur ve otomatik olarak durur.Kendinizinkini uyarladıysanız ekstruder adım kalibrasyonunuzu kaydetmeyi unutmayın, böylece yeni tahtaya ayarlayabilirsiniz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!