• Yeni Kız
Mıfuse 53101 Çok Açılı Gönye Kesme Kesici ile 45 ila 135 Derece Ayarlanabilir Açı Makas için Doğru Açı Kesme Plastik, Dekoratif Pervaz, PVC, Kiremit Kenarları, Trim ile 2 ADET Yedek Bıçakları

Mıfuse 53101 Çok Açılı Gönye Kesme Kesici ile 45 ila 135 Derece Ayarlanabilir Açı Makas için Doğru Açı Kesme

Alıcı reytingleri:
₺ 50.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Servis ve Destek】 Trim kesme aleti, 2 adet değiştirilebilir ekstra yedek hassas taşlama bıçağı içerir.Ambidextrous kavisli içe sap tasarımı, rahat sol veya sağ elle kullanım sağlar, bu da kişisel veya profesyonel kullanım için ideal bir seçimdir.Kesmek için kullanılır.Mifuse servis ekibi, ürünlerimizden memnun değilseniz tam bir geri ödeme sözü verir.Bıçaklarımıza olağanüstü keskin kesme kenarı sağlamak için bıçak taşlama işleminin ekipmanını yükseltin.Marangozlar tarafından ahşap kalıplama ,plastik, ahşap şeritler ve kauçuk contalar vb.Tüm üretim süreci boyunca tüm bileşenlerin toplam kalite kontrolü.Dörtlü yuvarlak kesme aleti, işi çok daha kolay ve zaman tasarrufu sağlar.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!