• Yeni Kız
CYHO Narin Su Şişesi, Günlük Evde Aksesuar Seti; Açık Seyahat;Açık Bisiklet;Açık Hava Sporları; Spor Salonu, 223x71x223x71 (MM), Beyaz, Spor için 1 Adet Spor Su Şişesi

CYHO Narin Su Şişesi, Günlük Evde Aksesuar Seti; Açık Seyahat;Açık Bisiklet;Açık Hava Sporları; Spor Salonu,

Alıcı reytingleri:
₺ 31.41

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Paslanmaz çelik düz şişe şeklindeki vakumlu şişe, yüksek kalitede tasarlanmıştır material.It sızdırmazlığı ve sızdırmazlığı nedeniyle 12-24 uzun süreli ısı koruması için taşımayı kolaylaştırır. leakproof.It otomatik püskürtme teknolojisi ve paslanmaz çelik ile renklendirilmiş dış tabakanın kauçuk boyası sayesinde her türlü yere sığar mı.Yüksek vakum yalıtım tabakası, tank içinin mikrodalga kaplaması ve 304 paslanmaz çelik inner.It profesyonel tasarımda kaymaz fincan tabanı nedeniyle tersine çevrilmesi zordur.Spor Özellikler için 1 adet Spor Su Şişesi Dahil uygulanabilir Vesilelerle : Günlük Ev;Açık Seyahat;Açık Bisiklet;Spor;Spor Salonu;Ofis Odası,Çay Odası;Dağcılık;Golf Sahası; (MM) 71 Silindir Toplam Net Ağırlık Şekil Şirket Renk : Beyaz Malzeme : Rustless Çelik, Rustless Çelik Şekil : 260(G) Uzunluk : 223(MM) Genişlik : 71 Yükseklik(MM) : 223(MM) Çapı : Kapasite : 350(ML) Paket : Vakum şişe şeklinde paslanmaz çelik düz şişe yüksek kaliteli malzeme ile tasarlanmıştır.Kolay mühürlü ve sızdırmaz nedeniyle 12-24 uzun süreli ısı koruma için taşımak için yapar.Dış katman otomatik sprey boya ve kauçuk teknolojisi sayesinde, her yerde, paslanmaz çelik ile renklendirilmiş uygun yap.Yüksek vakum yalıtım tabakası, tank içinin mikrodalga kaplaması ve 304 paslanmaz çelik inner.It profesyonel tasarımda kaymaz fincan tabanı nedeniyle tersine çevrilmesi zordur.Yuvarlak fincan ağzı, profesyonel tasarımda ısıyı uzun süre tutmaktan yanadır.Koka şeklindeki vakumlu şişe üst malzeme ile tasarlanmıştır.Uygulanabilir sahneler : seyahat, kamp, dağcılık, yürüyüş ve fitness.Uygulanabilir fırsat : ev, dış kapı, okul, dağcılık, fitness salonu, dans stüdyosu ve yoga odası.Uygulanabilir kalabalık : 16 yaşın üzerinde kullanılabilir. İç tank malzemesi : 304 paslanmaz çelik.Dış tabaka malzemesi : 201 paslanmaz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!