• Yeni Kız
KFıdFran Jingle Bells, 8mm / 0.31-İnç 100 adet, Zanaat Bells Toplu DIY Bells Noel Festivali Dekorasyon Parti Ev için, renkli (Jingle Bells, 8mm/0,31-Zoll 100 Stück, Zanaat Bells Toplu DIY Glocken

KFıdFran Jingle Bells, 8mm / 0.31-İnç 100 adet, Zanaat Bells Toplu DIY Bells Noel Festivali Dekorasyon Parti

Alıcı reytingleri:
₺ 191.10

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[BOYUT] : Ürün Adı : Jingle Bells; Perforasyon Boyutu : 3x1.5mm / 0.12" x 0.06"(L*W); Çan Boyutu : 8x8mm / 0.31" x 0.31"(L*W). [PAKET] : Malzeme : Demir; Metal Yüzey İşleme : Pişirme Boya; Paket İçeriği : 100 adet x Jingle Bells. [DAYANIKLI MALZEME] : Jingle bells üretilen Pişirme Boya işlemi, onlar dayanıklı ve pratik, anti-oksidasyon.ve lütfen jingle çanlarını havalandırılmış ve kuru bir yere yerleştirin. [UYGULAMALAR] : Noel ev dekorasyon için Ideal, DIY el sanatları, yuvarlak bells el sanatları, takı kolye, duvar asma hediye paketleme, tatil dekorasyon, müzik yapımcıları.([ANWENDUNGEN] : Ideal für Weihnachtsdekoration, Heimwerker, runde Glocken, Schmuckanhänger, Geschenkverpackungen für Wandbehänge, Weihnachtsdekoration, Musikmacher. [TALİMATLAR] : Her jingle bell'in perforasyonu vardır, böylece kolayca çekilebilir, Rüzgar çanları yapabilir, DIY çan jingle bells noel olabilir.([ANLEITUNG] : Jede Jingle-Glocke hat eine Perforation, so dass sie leicht aufgereiht werden kann, kann Windspiele machen, kann DIY-Glocken-Jingle-Glocken zu Weihnachten sein.KFıd Fran Jingle Bells, 8mm / 0.31-İnç 100 adet, Zanaat Bells Toplu DIY Bells Noel Festivali Dekorasyon Parti Ev için, Multicolor KFıd Fran : Biz FABRİKA DOĞRUDAN satın inanıyorum.Misyonumuz, tüketicilere her yerde, her zaman Daha Düşük Fiyatlar ve daha iyi Kalite sunmaktır.Tedarik, kalite kontrol ve yerine getirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.Ürünlerimizin güvenilir, güncel ve işlemlerimizin sorunsuz ve hızlı olmasını sağlamaya çalışıyoruz.Not : Ürün resimleri yalnızca açıklayıcı amaçlıdır ve gerçek üründen farklı olabilir.Description in German Jingle Bells, 8 mm / 0,31-Zoll 100 Stück, Craft Bells Bulk DIY Glocken für Weihnachtsfest Dekoration Party Home, Mehrfarbig[GRÖSSE] : Produktname : Jingle Bells; Perforationsgröße : 3 x 1,5 mm / 0,12 'x 0,06' (L * B); Glockengröße : 8 x 8 mm / 0,31 'x 0,31' (L * B)[PAKET] : Material : Eisen; Metalloberflächenbehandlung : Backlack; Packungsinhalt : 100 Stück x Jingle Bells.[Langlebiges Material] : Jingle Bells, die im Baking Paint-Verfahren hergestellt werden, sind langlebig und praktisch, antioxidativ.und legen Sie die Jingle Bells an einen belüfteten und trockenen Ort.[ANWENDUNGEN] : Ideal für Weihnachtsdekoration, Heimwerker, runde Glocken, Schmuckanhänger, Geschenkverpackungen für Wandbehänge, Weihnachtsdekoration, Musikmacher.[ANLEITUNG] : Jede Jingle-Glocke hat eine Perforation, so dass sie leicht aufgereiht werden kann, kann Windspiele machen, kann DIY-Glocken-Jingle-Glocken zu Weihnachten sein.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!