• Yeni Kız
Gaeirt Uçucu Yağ Tutucu, Seyahat Taşıma Yağ Tutucu Uçucu Yağlar Güzellik Oje için Taşıma Çantası Kamp için iş Gezisi için Kompakt ve Hafif (Siyah)

Gaeirt Uçucu Yağ Tutucu, Seyahat Taşıma Yağ Tutucu Uçucu Yağlar Güzellik Oje için Taşıma Çantası Kamp için

Alıcı reytingleri:
₺ 174.90

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Seyahat ederken yağ şişenizi sızıntı ve kırılmaya karşı koruyun.Güçlü ve pürüzsüz fermuar daha rahat hale getirir use.It uçucu yağ şişelerinin mükemmel depolanması için 30 ayrı ızgaraya bölünür ve şişelerin birbirine yapışmamasını sağlar.Kompakt boyut ve hafifliğe sahip, taşıması kolay, seyahat, kamp, iş gezisi vb.Için uygundur.Yüksek kaliteli EVA ve naylon malzemeden yapılmış, yumuşak, elastik, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır.Yüksek kaliteli EVA ve naylon malzemeden yapılmış, yumuşak, elastik, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır.Seyahat ederken yağ şişenizi sızıntı ve kırılmaya karşı koruyun.Güçlü ve pürüzsüz fermuar daha rahat hale getirir use.It uçucu yağ şişelerinin mükemmel depolanması için 30 ayrı ızgaraya bölünür ve şişelerin birbirine yapışmamasını sağlar.Kompakt boyut ve hafifliğe sahip, taşıması kolay, seyahat, kamp, iş gezisi vb.Için uygundur.

Ürün hakkında

Condition:
100% Brand new
Material:
EVA+Nylon
Color:
Red / Black(Optional)
Size:
Approx.17*12.5*5cm/6.69*4.92*1.97in
Package List:
1* Essential Oil Holder :
Note:
Bottle is not included. :
Please allow slight error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!