• Yeni Kız
SKYLET Fitbit İyonik Bant Deri ile Uyumlu, Klasik Deri Yedek Bileklik Fitbit İyonik akıllı saat Erkek Kadın Siyah Pembe ile uyumlu (Saat Dahil Değildir)

SKYLET Fitbit İyonik Bant Deri ile Uyumlu, Klasik Deri Yedek Bileklik Fitbit İyonik akıllı saat Erkek Kadın

Alıcı reytingleri:
₺ 144.90

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

PREMİUM MALZEME : Üstün kaliteli Deri malzemelerden yapılmış, cilt dostu, retro ve modaya uygun, hafif ve zarif, günün veya gecenin her saatinde rahatça giyebilirsiniz, parti, aile birleşimi, iş etkinlikleri vb.İçin güzel bir seçim.KURULUMU KOLAY : Yüksek kaliteli yükseltilmiş konektör, bandı Fit bit İyonik Akıllı Saatinize sıkıca, güvenli ve güvenli bir şekilde takmanız çok kolaydır, alet gerektirmez, Fit bit İyonik Akıllı Saatinize mükemmel uyum sağlar, Fit bit İyonik Akıllı Saatinize yeni bir görünüm kazandırır.UYGUN UZUNLUK : Erkekler kadınlar için Fit bit İyonik Bant ile uyumlu bilek boyutu 6.9-8.8 İnç/ 175-225mm için uygundur.Bilekliği uygun bir uzunluğa ayarlamanız için birden fazla delik de vardır.Kadınlar ve erkekler, kızlar ve erkekler için mükemmel uyum.ÇİFT KORUMA : Paslanmayan yüksek kaliteli paslanmaz çelik toka düşmez veya deforme olmaz; dayanıklı ve yumuşak iki hakiki deri bağlantı elemanı halkası, bantların gevşemesini ve düşmesini etkili bir şekilde korumaya yardımcı olur.Kullanım YÖNÜ : Kurulum, saati iyonik kayışla daha iyi yerleştirmek için biraz çaba gerektirir.Herhangi bir karışıklığınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, burada sizinle birlikte olacağız.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!