• Yeni Kız
Dahlia çiçek kırmızı beyaz gri çocuklar Noel şapka Noel şapka tatil Unisex kadife peluş Santa şapka parti malzemeleri için

Dahlia çiçek kırmızı beyaz gri çocuklar Noel şapka Noel şapka tatil Unisex kadife peluş Santa şapka parti malzemeleri

Alıcı reytingleri:
₺ 62.40

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Başınızı ve saçınızı tahriş etmeden veya terlemeden korumak için yumuşak rahat kumaş!.Noel ve yeni yılı eğlence ve parti ile kutlayın.It aileniz için bile harika bir hediye.Rahat ve Sıcak Giyen Duygu : Çocuklar Noel şapka çift kalınlaşmış ter emici astar kumaş ile yapıldı, hangi utanç verici hissediyorum olmaz veya cildinizi tahriş çıkarırken Santa şapka, gerçekten yumuşak ve rahat.Kısa bir süre giydikten sonra süper sıcak hissedeceksiniz.Noel'in Sahip Olması gerekenler : Noel şapkası çocuklar için mükemmel, Noel ve Yeni Yıl için vazgeçilmez bir dekorasyon.Noel Baba Şapkası, Noel'de aile fotoğraflarını çeken bu Noel Baba şapkasıyla her yıl Noel'in sıcak bir hatırasını bırakan güzel bir atmosfer getiriyor.Süper Yumuşak Peluş Şapka : en kaliteli peluş tarafından yapılan, bizim Santa şapka çocuklar tarafından gerçekten popüler.Çocuklar için Noel Baba Şapkası yüksek kaliteli peluş peluştan seçtik, bu şapkayı 3 yaş ve üstü çocuklar için Noel Baba şapkası yaptı.

Ürün hakkında

Material:
Plush fabric
High Quality:
High quality Plush fabric
Package:
1 x Santa hat
Best Christmas Gift! :
Size:
17.72 X 20.47 in(W) *13.78(H) inch for Age 3+ Child, fits almost teenagers to last through the years and can be taken as unisex Christmas gifts.
It's a great gift for your family.It's even a great gift for your family.Get this Santa Hat to spread and cheer Christmas! :
Best Partner For the Outdoors :
When worn outside caroling sledding ice skating skiing snowboarding parading shoveling snowblowing & more!Put on our Christmas hat because our highest quality santa hat will never make you down. Spread joy and share the love this holiday season. :
Best Decoration on All kinds of Parties :
Great as costume prop perfect for all kinds of parties such as Costume Parties Carnival Christmas Easter New Year's Eve Party Halloween & Christmas party & Role Play or even for giggling show a festive and cheerful addition to Christmas time!!!!! :
The best Christmas gifts for friends family partners colleagues! :

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!