• Yeni Kız
Prettyia Plastik Kedi Tünelleri Katlanabilir Kitty Gizleme Tüp Hayvanlar Oyuncak Eğitim Interaktif Yatak Küçük Evcil Hayvanlar ıçin Tavşanlar Gelincikler Yavru Köpek

Prettyia Plastik Kedi Tünelleri Katlanabilir Kitty Gizleme Tüp Hayvanlar Oyuncak Eğitim Interaktif Yatak Küçük

Alıcı reytingleri:
₺ 32.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Evcil hayvanlarınız için uygun olan plastik malzemeden yapılmıştır.yumuşak dayanıklı.Gelincikler ve Sıçanlar, kobay, kirpi, şinşillalar vb.Için uygundur.Kompakt depolama ve seyahat taşıma için katlanabilir tünel, kullanılmadığı zaman kolayca katlanabilir ve saklanabilir.Her yere götürmek için rahat ve kolay, böylece evcil hayvanınız asla sıkılmaz!.Kedilerin oynaması için eğlenceli oyuncak,kedinize eğlenmek için daha fazla yol sunar ,saatlerce egzersiz, kendi kendine eğlence ve saklanma sağlar.Boyut : Uzunluk 1 Metre/3.28 ft/39.37 Metre, böylece kediler tünele serbestçe girip çıkabilirler.Açıklama : - Evcil hayvanlarınız için uygun olan plastik malzemeden üretilmiştir.yumuşak ve dayanıklı. - Boyut : Uzunluk 1 Metre/3.28 ft/39.37 Metre, böylece kediler tünele serbestçe girip çıkabilir-Kedilerin oynaması için eğlenceli oyuncak,kedinize eğlenmek için daha fazla yol sunar ,saatlerce egzersiz, kendi kendine eğlence ve saklanma sağlar-Kompakt depolama ve seyahat için katlanabilir tünel taşıma, kullanılmadığı zaman kolayca katlanabilir ve saklanabilir.Her yere götürmek için rahat ve kolay, böylece evcil hayvanınız asla sıkılmaz! - Gelincikler ve sıçanlar, kobay, kirpi, chinchillas vb küçük ainmal için uygundur.Şartname : - Malzeme : Plastikpaket İçerir : 1 Parça Pet Tünel.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!