• Yeni Kız
Bebek üç Tekerlekli bisiklet bebek arabası ışık çocuk üç tekerlekli bisiklet açık üç tekerlekli bisiklet çocuk hediye 3 renk seçenekleri (Renk : Kırmızı)

Bebek üç Tekerlekli bisiklet bebek arabası ışık çocuk üç tekerlekli bisiklet açık üç tekerlekli bisiklet çocuk

Alıcı reytingleri:
₺ 904.08

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. ♥[Kaymaz aşınmaya dayanıklı lastikler] : Deforme olması kolay olmayan ve delinmesi kolay olmayan kalın kaymaz doku lastiklerini benimser. ♥[Fit çerçeve] : Seçilen çelik plastik, dayanıklı, düşmesini önlemek, güvenlik muhafızları. ♥[Tozsuz boya] : renkli ve solmaz. ♥[Üçgen yapı] : Güvenlik üçgeni yapısı güçlü stabilite, sağlamlık ve dayanıklılığa sahiptir.Yardımcı tekerleğin deformasyonu olmadan bebeği öğrenme aşamasında düşmekten korur. ♥[Rahat koltuk] : U-şekilli tasarım, taşımak için daha uygun ve bebeğin anatomisi, nefes ve rahat. ● bisikletimiz çok güvenli, taşıması ve saklanması kolay olduğundan, bebeğin güvenliğini sağlamak için kaymaz pedal ve arka koltuğa düşmeyecek şekilde düzenlenmiştir.Bebeğe her zaman, her yerde bakabilirsin.Ürün adı : Çocuk Tricycle Age : 1-3-6 years Material : steel Product ağırlık : 7 kg Color : gümüş, mavi, red Size : 52 X61 X29 CMProduct özellikleri : hafif, şok emme, aşınma direnci.Not : 1. üreticinin önerileri 1-6 yaş arasındadır, bebeğinizin boyunu seçmenizi öneririz.2. koruyucu giysiler, taşıma için kullanılmamalıdır.3. Lütfen bir yetişkinin doğrudan gözetimi altında kullanın.4. Çocuklar çok küçükse, dengesizdirler, üç tekerlekli bisiklet üzerinde iyi bir kontrole sahip olana kadar ebeveynler çocuklara daha fazla dikkat etmelidir.5. Manuel ölçümler yaparken, çünkü ürün hataları dahil üç tekerlekli bisiklet sadece bazı renk.1. Bu ürün-3 Cm.Lütfen, farklı ekran, hangi sho.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!