• Yeni Kız
Mobil Platformlu Kamyon, Korkuluklu Katlanır ve Yuvarlanan Düz Yataklı Kamyon, Çift Taraflı Korkuluklar, Çeşitli Kamyonlar için 360° Dönen Tekerlekler, Mavi

Mobil Platformlu Kamyon, Korkuluklu Katlanır ve Yuvarlanan Düz Yataklı Kamyon, Çift Taraflı Korkuluklar, Çeşitli

Alıcı reytingleri:
₺ 41.70

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Dayanıklı ve güzel, tüm çerçeve pas ve çizilmelere karşı dayanıklıdır ve kolayca deforme olmaz.Bu dört tekerlekli platform arabası, kolay kullanım ve stabilite için tasarlanmıştır.Arka tekerlekler, nakliye için uygun olan 360 derece döndürme işlevine sahiptir.Ev eşyalarını, ahşap tahtaları, valizleri veya iş eşyalarını taşıyor olsanız da, bu oyuncak araba hepsini yükleyip boşaltmanıza izin vererek hepsini yapabilir easily.It büyük miktarda mal tutabilir, geriye doğru kaymaz ve ihtiyaç duyulan yere güvenli bir şekilde ulaşabilir.Büyük kapasiteli tasarım birçok öğeyi taşımak için çok uygundur.Herhangi bir sorunuz varsa, zaman içinde bizimle irtibata geçiniz, biz 24 içinde size cevap verecektir hours.Name : Çift arabası Boyutu : 90 cm*48 cm*72 cm Not : nedeniyle farklı çekim ışıkları ve monitörler, ürün resimleri renk sapmaları farklı derecelerde olacak.Ürün boyutu manuel olarak ölçüldüğünden, ±1 cm'lik bir fark vardır, veriler sadece referans içindir, lütfen gerçek ürüne bakın, lütfen anlayın!.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!