• Yeni Kız
Isharp Baharat Rafları, Kesme Tahtası Depolama Raflı Tezgah Organizatörü, Çatal Bıçak Takımı Çubuk Raflı 3 Katmanlı Mutfak Tezgahı Rafı ve 3 Kanca

Isharp Baharat Rafları, Kesme Tahtası Depolama Raflı Tezgah Organizatörü, Çatal Bıçak Takımı Çubuk Raflı 3

Alıcı reytingleri:
₺ 86.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

İnsanlaşmış yapısal tasarım : depolama öğelerini koymak ve çıkarmak kolay, insanların günlük alışkanlıklarına dayanan tasarımcı, sepeti yukarıdan aşağıya doğru daha geniş tasarlar.Montajı kolay : Diğer cihazları kullanmaya gerek yok tools.It yaklaşık 5-10 dakika sürer.Sepetin her iki ucundaki dişli koruyucu silikon manşonları çıkarmak için paketteki basit anahtarı kullanın.Montaj işlemi kılavuzuna başvurarak montajı kolayca tamamlayabilirsiniz.Depolama çerçevesinin sağlam ve sağlam olduğundan emin olmak için vidaları sıkın.Ayarlanabilir kaymaz pedler : Ürünün dört ayağına ayarlanabilir kaymaz pedler monte edilir.Ürün monte edildikten sonra tablanın düzensiz olduğu tespit edildiğinde, sorunu iyi çözmek için kaymaz pedleri döndürerek az miktarda ayarlama yapılabilir.Daha fazla sayaç alanından tasarruf edin : bu 3 katmanlı baharat organizatörü mükemmel alan koruyucunuz olabilir.Ayrıca, orta tabaka, çıkarmanız için daha uygun hale getirecek eğimli açı tasarımıdır bottles.It banyo tezgahı organizatörü veya oturma odası tezgahı depolama rafı olarak da kullanılabilir.Çok amaçlı : soslar, çeşniler, tahıllar, konserve yiyecekler, tuz ve karabiber değirmenleri veya losyonlar, kozmetikler, oje, yüz havluları, deterjanlar, sabunlar, şampuanlar gibi ev eşyalarını saklamak için çok uygundur. etc.It banyo sayacı organizatörü veya oturma odası sayacı depolama rafı olarak da kullanılabilir.Renk : siyah-953.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!