• Yeni Kız
Baharat rafı, İsharp mutfak düzenleyici Dolap Depolama Sürgülü depolama çekmecesi, 2 Katmanlı Istiflenebilir Banyo Depolama Altında Lavabo dolabı Organizatörler (siyah)

Baharat rafı, İsharp mutfak düzenleyici Dolap Depolama Sürgülü depolama çekmecesi, 2 Katmanlı Istiflenebilir

Alıcı reytingleri:
₺ 104.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Çok Amaçlı : Baharat rafı, havlu askısı, sebze ve meyve sepeti, içecek ve atıştırmalık depolama rafı, masaüstü küçük kitaplık, ofis dosya rafı, tuvalet malzemeleri depolama rafı, kozmetik depolama organizatörü vb.Olarak kullanılabilir. dolap İçeriğinden, mutfak tezgahından, mutfaktan, tuvalet masasından ve çalışma alanından kolayca görselleştirilebilir ve erişilebilir.Çekmece Tasarımı : pürüzsüz sürgülü, pürüzsüz çift katmanlı sürgülü raylar, sıkışma olmadan düzgün kaymayı ve öğelere kolay ve hızlı erişim sağlar.Klasik Siyah Kaplamalı sağlam metal konstrüksiyon.Sağlam Yapı : Yüzeylerin kaymasını veya çizilmesini önlemek için kaplamalı,kaymaz pedlere sahip sağlam, dayanıklı metal konstrüksiyon.Taşıması ve montajı kolaydır : Kurulum talimatlarına göre, ürünün montaj araçları çerçevesini kolayca monte edebilirsiniz.Uzun mesafeler taşımanız veya seyahat etmeniz gerekiyorsa, rv'de yer kazanmak için rv'ye kolayca taşıyabilirsiniz. 1.Lavabonun Altındaki 2 katmanlı, çubuk, bıçak, çatal koyabileceğiniz ve kolayca kurutabileceğiniz bir dikdörtgen sepetle tasarlanmıştır. 2.Üst raf ile ikinci katman arasındaki boşluk, farklı yükseklikteki farklı kavanozları koyabileceğiniz kadar büyüktür. 3.Sayaç organizatör baharat rafı mutfak, oturma odası, balkon, banyoda kullanılabilir. 4.Lavabo rafının altındaki bu banyo, dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklı krom kaplı metalden yapılmıştır. 1.Lavabonun Altındaki 2 katmanlı, çubuk, bıçak, çatal koyabileceğiniz ve kolayca kurutabileceğiniz bir dikdörtgen sepetle tasarlanmıştır2.Üst raf ile ikinci katman arasındaki boşluk, farklı yükseklikteki farklı kavanozları koyabileceğiniz kadar büyüktür.3.Sayaç organizatör baharat rafı mutfak, oturma odası, balkon, banyoda kullanılabilir.4.Lavabo rafının altındaki bu banyo, dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklı krom kaplı metalden yapılmıştır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!