• Yeni Kız
Katlanabilir Su Şişeleri 2 paket Seyahat Su Şişesi Sızdırmaz Büküm Kapaklı ve Alüminyum Alaşımlı Emniyet Tokalı Taşınabilir Yürüyüş Su Şişesi 500ML Yeniden Kullanılabilir BPA İçermeyen Silikon Su Şişeleri (Style1, Pembe kamuflaj + Mavi kamuflaj)

Katlanabilir Su Şişeleri 2 paket Seyahat Su Şişesi Sızdırmaz Büküm Kapaklı ve Alüminyum Alaşımlı Emniyet Tokalı

Alıcı reytingleri:
₺ 59.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[Sağlık ve Güvenlik Malzemesi] Katlanabilir su şişeleri gıda sınıfı silikon (şişe gövdesi) ve pp (şişe kapağı) malzemelerden yapılmıştır, malzemelerimiz BPA ve diğer zararlı maddelerden arındırılmış ABD Gıda Güvenliği Sertifikasını (FDA) geçmiştir.Geniş bir sıcaklık aralığı için güvenlik : -50 ila 200°C .Yanmayı önlemek için, şişeyi 70°C'nin üzerindeki sıvı sıcaklıkları için kullanmamanızı öneririz. [Sızdırmaz ve Temizlenmesi Kolay] Katlanabilir su şişesi, suyun içeri girmesini önlemek için silikon bir sızdırmazlık halkasına sahiptir. dışarı sıçradı.Şişe ağzı çıkarılabilir, geniş boyunlu çıkarılabilir tasarım şişenin temizlenmesini kolaylaştırır.İçine buz ve limon koyun ve dar ağız su içerken sızıntıyı ve ıslanmayı önler.İlk kullanımda, kapsamlı temizlik için kaynamış su ile 20 dakika bekletmenizi öneririz. [Taşıması Kolay] Katlanabilir tasarım, bu katlanır silikon şişenin hacmi katlandıktan sonra %50 oranında azaltılır ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilen sadece 13,5 cm (yükseklik) bırakılır.Bir alüminyum alaşımlı Emniyet tokası ile birlikte gelir, spor salonları, egzersiz, ofis ve açık hava etkinlikleri için mükemmel sırt çantasına taşınmasını veya takılmasını kolaylaştırır. [Dayanıklı ve Tekrar Kullanılabilir] Bu silikon katlanabilir su şişesi tekrar kullanılabilir, aynı zamanda titreşim önleyici ve patlamaya karşı dayanıklıdır, kırılacağı veya çizileceği konusunda endişelenmenize gerek yoktur. 【7/24 Müşteri Hizmetleri】 Tüm spor su şişelerinin teslimattan önce iyice test edildiğine ve denetlendiğine söz veriyoruz.Herhangi bir nedenle şişeden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, derhal cevap vereceğiz.Şişelerimiz BPA içermeyen gıda sınıfı silikondan yapılmıştır.Şişelerimiz bulaşık makinesinde yıkanabilir ve -50 ° C ila 200°C sıcaklık aralığına dayanıklıdır. Şişeler hava geçirmezdir ve katlanması kolaydır, şişenin boyutunu %50 azaltır.Şişenin silindirik şekli sağlam ve tutmayı kolaylaştırır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!