• Yeni Kız
Placemats Suluboya Pembe Mavi El Boyalı Yapraklar Mutfak Masa Placemats Leke Dayanıklı Anti-Skid Yıkanabilir Masa Süslemeleri, 6 Set

Placemats Suluboya Pembe Mavi El Boyalı Yapraklar Mutfak Masa Placemats Leke Dayanıklı Anti-Skid Yıkanabilir

Alıcı reytingleri:
₺ 104.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Boyutu : Plaka mat boyutu 12x18 cm olduğunu, en yemek masaları için uygundur.Malzeme : Oxford kumaş malzeme, dayanıklı, yeniden kullanılabilir, kolay temizlenebilir.Moda : Ön tarafta baskı, arkada özel kafes dokusu, etkili kaymaz, dalgalı kenarlar, zarif moda.Tasarım : Yüksek kaliteli placemats güzel tasarlanmış ve yemek masanıza daha eğlenceli katacak çok zarif bir görünüme sahip.Günlük kullanım için çok uygundur.Desen : Beğendiğiniz bir deseniniz varsa, bize gönderebilirsiniz ve sizin için özelleştireceğiz.Boyutu : plaka mat boyutu 12x18 cm olduğunu.Malzeme : Oxford kumaş malzeme.Tasarım : 1.Yüksek kaliteli placemats güzel tasarlanmış ve çok zarif bir görünüme sahip.2.Baskı tasarım ön, sevimli ilginç.3.Arkadaki özel kafes dokusu, etkili kaymaz.4.Masa matının dalgalı kenar tasarımı zarif ve şıktır.Avantajı : Dayanıklı, tekrar kullanılabilir, temizlenmesi kolaydır.Günlük kullanım için çok uygundur.Desen : Beğendiğiniz bir deseniniz varsa, bize gönderebilirsiniz ve sizin için özelleştireceğiz.Ürün Açıklaması alanı geçersiz bir değer içerir.Lütfen alan için geçerli bir değer belirtin ve yeniden deneyin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!