• Yeni Kız
KEMİYİXİAN Paslanmaz Çelik şekerlik Kapaklı ve Kaşık, Cilalı Parlak Çeşni Tencere Hizmet için Şeker Biber Tuz Baharat - 330 ml / 11.6 Oz

KEMİYİXİAN Paslanmaz Çelik şekerlik Kapaklı ve Kaşık, Cilalı Parlak Çeşni Tencere Hizmet için Şeker Biber Tuz

Alıcı reytingleri:
₺ 38.07

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Gelişmiş parlatma işlemi-Parlak gümüş yüzey, etkileyici bir Mutfak Yıldızı!.Şeffaf Cam Kapak-Hala Ne Kadar İçerdiğini Kontrol Etmeniz sizin için uygundur.Zarif Tasarım, Pürüzsüz Görünüm.Kristal ve Gümüş Gövde, Herhangi bir Ev ve Mutfak Dekorunu Tamamlayacak. 304 Paslanmaz Çelik Şekerlik-Dayanıklı, Sağlam Ve Korozyona dayanıklı, Şeker, Biber, Tuz, Baharat vb.Gibi Çoğu Sıvı veya Toz için uygundur.Kapasite : 330 Ml/ 11.6 Oz.Gümüş Gövde.Şeffaf Cam Kapak.Malzeme : 304 Paslanmaz Çelik.Zarif Tasarım, Pürüzsüz Görünüm.Gelişmiş parlatma işlemi-Parlak gümüş yüzey, etkileyici bir Mutfak aleti!.Kapasite : 330 Ml/ 11.6 Oz. kapaklı ve Kaşıklı 1 x Şekerlik.Özellik : .Gümüş Body Clear Cam kapakmalzeme : 304 Paslanmaz Çelik Elegant Tasarım, Pürüzsüz görünümgelişmiş parlatma işlemi-Parlak gümüş yüzey, etkileyici bir mutfak aleti!Kapasite : 330 Ml/ 11.6 Oz.Paket içeriği : . kapaklı ve Kaşıklı 1 x Şekerlik.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!