• Yeni Kız
Pony Boncuk, 3,300 adet 9mm Pony Boncuk Seti 23 Renkler ile Mektup Boncuk, yıldız Boncuk ve Elastik Dize Bilezik Takı Yapımı için İNSCRAFT tarafından

Pony Boncuk, 3,300 adet 9mm Pony Boncuk Seti 23 Renkler ile Mektup Boncuk, yıldız Boncuk ve Elastik Dize Bilezik

Alıcı reytingleri:
₺ 59.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Büyük bir değer Pony Boncuk Seti : 3,300 adet 6 * 9mm pony boncuk ile mektup boncuk, yıldız boncuk ve temizle saklama kutusu, 3 rulo ile birlikte elastik dize, bilezik yapımı ve takı yapımı için büyük boncuk.Çeşitli Renkler : Çok renkli harf boncukları ve yıldız boncukları ile 23 renk midilli boncukları, size eğlenceli saatler yaşatacak ve projenizi aydınlatacaktır. 23 renkler pony boncuk opak parlak; opak pastel; ve saydam jöle 3 tarzı.Çok renkli harf boncukları ve yıldız bir ızgarada.Bilezik Takı Yapımı için harika : Bu renkli midilli boncuklar boncuk dokuma, boncuk, nakış, dikiş veya işçiliği için mükemmeldir; Ayrıca küpeler, bilezikler, kolyeler, bel boncukları yapmak için mükemmeldir veya ara parça ve desen boncukları olarak kullanılır.Boyutu : Midilli boncuk : 6*9mm, mektup boncuk : 6*6mm, yıldız boncuk : 10*5mm, elastik dize : 0.8*7 M her.PARA İADE GARANTİSİ : Güven, yüksek kaliteden ve mükemmellik için sürekli arayışımızdan gelir.Memnun değilseniz, size bir değiştirme veya anında geri ödeme sözü veriyoruz. 3,300 adet 6 * 9mm pony boncuk ile mektup boncuk, yıldız boncuk ve şeffaf saklama kutusu, 3 rulo ile birlikte elastik dize, bilezik yapımı ve takı yapımı için büyük boncuk.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!