• Yeni Kız
Hediye Kutusu ile BeyondElegance Bling Plaka Çerçeveleri Cam Elmas Rhinestone El Işi Araba Kapak 2 Paketi Güzel Lüks Sevimli Prim için Kadın Erkek Etiketi Anti-Hırsızlık Kap (Temizle)

Hediye Kutusu ile BeyondElegance Bling Plaka Çerçeveleri Cam Elmas Rhinestone El Işi Araba Kapak 2 Paketi Güzel

Alıcı reytingleri:
₺ 47.88

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

2 Paket Elmas Taklidi Araba Plaka Çerçevesi - Çerçevelere el yapımı elmas taklidi araba plaka çerçevesi takılır.Kurulumu kolay-Çerçevenin özel aletler olmadan kurulumu kolaydır.Çoğu ABD ve Kanada Otomobiline uyar-Çerçeveler çoğu standart ABD ve Kanada Araç plaka çerçevesine uyar.Bayan ve Beyefendi için mükemmel bir Hediye - Çerçeveler birinci sınıf hediye kutusunda paketlenmiştir.Memnuniyet Garantisi.Özellikler-Çerçeve boyutu : 12.25" X 6.25" - Çerçeve Rengi : Temizle Rhinestone Kristal - Çerçeve malzemesi : Paslanmaz Çelik Paket İçeriği -2 x Ötesinde Elegance Temizle Rhinestone Kristal Plaka çerçevesi -4 x Standart Vida -4 x Dahil Temizle Rhinestone Kristal vidalı kapatma başlığı -4 x Pullar.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!