• Yeni Kız
Jumbo Köpük Sünger Saç Rulo Yumuşak Uyku silindirler Curvy Dalgalı Saç Curling Saç Şekillendirici Araçları 24 Parça Uzun Saç Kısa Saç Bayanlar Ve Çocuklar İçin Kullanın 2 X 2.75(sarı)

Jumbo Köpük Sünger Saç Rulo Yumuşak Uyku silindirler Curvy Dalgalı Saç Curling Saç Şekillendirici Araçları

Alıcı reytingleri:
₺ 47.85

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

✔ Süper jumbo boyutları : Çap 2 inç, büyük Köpük silindirleri, özellikle kabarık kıvırcık saçlar elde etmek istediğinizde düz stiller için mükemmeldir.Pakette 24 adet sünger saç silindiri var, tüm kafanız için yeterli saç silindiri vardı.Kalın ve çok uzun saçlar veya kısa saçlar için bile. Bouncy Kabarık bukleler : Güzel bir sıçrama ile gevşek bukleler oluşturabilir veya seksi kıvırcık saç görünümleri için harika yüz çerçeveleme dalgaları ve boyutsal bir yapı oluşturabilirsiniz!Günlük saçlarını kıvırcık bırakır!. Heatless Isısız : Hayır kullanarak saçınızı kıvırmak için harika bir yoldur heat.No koku zarar vermez, güvenli ve rahattır, Herhangi bir saç dökülmesi veya bölünmüş uç yaşamayacaksınız, ne de çöl gibi kurudu. design Yumuşak ve hafif tasarım : Tarzınızı bir gecede ayarlamak istiyorsanız.Köpük saç silindirleri daha rahat seçeneklerden biridir.Yumuşak köpük konfor sağlar.Yumuşak malzeme herhangi bir uyku problemi yaratmaz, Yastık yumuşak uyku bukleleri elde etmek için köpük silindirleri kullanırız. Flexible Esnek ve sabit : Sünger saç silindirleri, güvenli bir geçmeli kilit özelliği ile güçlü ve yoğundur.kullanımı kolay silindirler, saç tokalarına ve klipslere ihtiyaç duymadan saçları kavrar, köpük saç silindirini tutmak için esnek plastik çerçeve kullanıldığında girinti bırakmaz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!