• Yeni Kız
10 Adet Parmak Pençeleri Cosplay Pençeleri Yüzükler Tam Parmak Seti Retro Metal Tırnak Punk Rock Tırnak Parmak Zırh Gotik Pençe Tırnak Parmak Pençe Cosplay Aksesuarları Tırnak Sanat Tatil Partisi (Gümüş)

10 Adet Parmak Pençeleri Cosplay Pençeleri Yüzükler Tam Parmak Seti Retro Metal Tırnak Punk Rock Tırnak Parmak

Alıcı reytingleri:
₺ 26.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Yeterli miktar : paket 10 gümüş kaya gotik pençe tırnak pençe yüzük içerir.Cadılar Bayramı sırasında, punk retro yüzüklerle giyinebilir ve Cadılar Bayramı'nın korku ve eğlenceli atmosferine karışmanıza yardımcı olacak korku görünümleri yaratabilirsiniz.Boyut : halkanın iç çapı yaklaşık 0.6 inç / 1.5 cm'dir ve halkanın toplam uzunluğu yaklaşık 1.57 inç/4 cm'dir, bu da çoğu insanın parmak çaplarına uyabilir.Malzeme : yüzük alaşım ve kaplama işlemi yapılmış, çok dayanıklı değil, çürütmek kolay, yeniden kullanılabilir ve kolayca zarar değil.Bireysel görünüm : Bu halka, gotik bir rock korku görünümü yaratabilen korkunç ve ilginç bir pençe şeklinde tasarlanmıştır.Ya da vampir şekli sahne, kurtadam şekli sahne vb.Dahil olmak üzere korku temalı şekiller oluşturmak için ilginç sahne olabilirler.Uygulanabilir durumlar : bu kaya ve gotik pençe tırnak pençe halkası parmaklarınızı süsleyebilir ve kişiselleştirilmiş bir görünüm yaratabilir.Cadılar Bayramı gecesi, Cadılar Bayramı tatil partisi, doğum günü partisi vb. Dahil olmak üzere Cadılar Bayramı etkinlikleri sırasında giyebilirsiniz on.In ayrıca, günlük kullanım için kişisel tarzınızı da oluşturabilirsiniz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!