• Yeni Kız
15 Yaprak Su Geçirmez Nefes Jöle Çift Taraflı Yapışkan Sekmeler Çift Taraflı Tırnak Tutkal Sticker için Yanlış Çivi Ve Tırnak Dekorasyon(0.3 mm)

15 Yaprak Su Geçirmez Nefes Jöle Çift Taraflı Yapışkan Sekmeler Çift Taraflı Tırnak Tutkal Sticker için Yanlış

Alıcı reytingleri:
₺ 20.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Çeşitli boyutlarda ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza izin vermek için yeterli miktarda 15 Tırnak yapıştırıcı sekmesi (sayfa başına 24 etiket, 12 farklı boyut).Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, manikür tırnak yapıştırıcı sekmeler su geçirmez olduğunu, son derece viskoz, uzun ömürlü ve soyulabilir değil easily.it hafif sarımsı bir renge sahiptir ve normal etiketlerden daha kalındır.aşınma ve yıpranmayı veya alerjik reaksiyonları azaltabilir.Bu çift taraflı tırnak yapışkan tırnakları küçük ve taşınabilir, tekrar kullanılabilir ve çıkarılması kolaydır.Tırnakları hasardan korur.Çift taraflı tırnak tutkalı etiketi şeffaftır ve sahte tırnaklarınıza daha gerçekçi ve doğal bir görünüm kazandırmak için konumlarını gerektiği gibi ayarlayabilirsiniz.Sahte tırnaklar sekmesi, yeni başlayanlar, çocuklar, hamile kadınlar ve profesyonel ve aile kullanımı için, ayrıca Cadılar Bayramı, noel ve sevgililer Günü gibi tarihler, partiler, gösteriler, düğünler ve tatiller için uygundur, arkadaşlar, aile ve arkadaşlar için hediye olarak mükemmeldir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!