• Yeni Kız
Sızdırmaz Şeffaf 4 Galonluk Çöp Kovası Gömlekleri 50Pk. Banyo Çöp Kutuları, Mutfaklar, Ofisler veya Geri Dönüşüm Kutuları için mükemmel Plastik Çöp Torbalarında Küçük Çekirdeksiz 17x18. Pisi Kumu veya çocuk bezi için harika

Sızdırmaz Şeffaf 4 Galonluk Çöp Kovası Gömlekleri 50Pk. Banyo Çöp Kutuları, Mutfaklar, Ofisler veya Geri Dönüşüm

Alıcı reytingleri:
₺ 23.16

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

DAĞINIKLIĞI GİDERMEK İÇİN SIZDIRMAZ CONTA.Çöp torbalarımız yıldızla kapatılmış bir tabana sahiptir, bu da çöp kutusunu temizleyebileceğiniz ve evin her tarafına dökülmeden ve damlamadan banyo çöpünü boşaltabileceğiniz anlamına gelir.Çöpünü atarken PARA ATMA.Astarlarımız hammadde reçinesinden yapılmıştır, bu da onları kirli çocuk bezleri veya kişisel çöp kutuları gibi günlük kullanım için daha ucuz bir seçenek haline getirir.ÖMÜR BOYU GARANTİLİ.Tüm çöp torbalarımızda Saçma bir Ömür Boyu Memnuniyet Garantisi sunuyoruz.Herhangi bir noktada %100 mutlu değilseniz, bize bir e-posta gönderin ve bunu düzelteceğimize söz veriyoruz!.ÇÖP KUTUSUNU TEMİZLEMENİN HIZLI VE KOLAY BİR YOLU.Her gün kedinizden sonra temizlik yapmak, bakkal torbalarınız bittiğinde pahalılaşabilir.Kedinizi mutlu etmek ve ev kokusundan arındırmak için bu bertaraf torbalarını kullanın.ÇEKİRDEKSİZ RULO YERDEN TASARRUF SAĞLAR.Endişelenmek istediğiniz son şey, astar çantalarınızın uygun şekilde depolanmasıdır.Ofis çantalarımız çekirdeksizdir, bu da ihtiyaç duyulana kadar kompakt ve kolay bir şekilde çıkarılmasını sağlar.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!