• Yeni Kız
202 Adet Kendinden Yapışkanlı Vinil Harfler Sayılar Kiti, posta Kutusu Numaraları Etiket Posta Kutusu, İşaretler, Pencere, Kapı, Otomobil, Kamyon, Ev, iş, Adres Numarası (Siyah)

202 Adet Kendinden Yapışkanlı Vinil Harfler Sayılar Kiti, posta Kutusu Numaraları Etiket Posta Kutusu, İşaretler,

Alıcı reytingleri:
₺ 20.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Paket içeriği : 4 adet kendinden yapışkanlı vinil harf numarası alın, bir sayfa 324 adet büyük harf, 260 adet küçük harf ve 224 adet parasal ve sayısal sembol dahil olmak üzere 808 adettir, yeterli miktar ve güzel kombinasyon ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Boyut bilgileri : her büyük harf, parasal veya sayısal sembol yaklaşık olarak ölçülür. 1/2 inç yüksekliğinde, ekranlar, işaretler, posterler vb.Oluşturmak için uygun bir boyut.Geniş uygulama yelpazesi : bu vinil çıkartmalar sert, kuru, pürüzsüz, temiz yüzeylere uygulanabilir, posta kutunuza, pencerenize, kapınıza, arabanıza, kamyonunuza, evinize veya işinize, pürüzsüz yüzeylere uygulanabilir.Kullanma talimatları : sayılar, kağıt destek ve ön uygulama bant ile gel, sadece çıkartma kağıt soyun, uygulama bant yapışmış numaraları; numaralarını Uygulamak, ovmak, ya da bir yere çekerse, o zaman dikkatli bir şekilde yere bırakarak grafik etiketi ön bandı çıkarın bırakarak.Kaliteli malzeme : kaliteli vinil, su geçirmez, hava koşullarına dayanıklı ve UV ışınlarına dayanıklı işaretlerle üretilen bu çıkartmalar, çeşitli iç ve dış mekan kullanımı için uygun, 6 yıla kadar dış mekan dayanıklılığı ile güvenilir ve dayanıklıdır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!