• Yeni Kız
Antner A6 PVC Bağlayıcı Kapak Doldurulabilir 6 Halka bağlayıcı not defteri için A6 Dolgu Kağıt, gevşek Yaprak Kişisel Planlayıcısı Bağlayıcı, şeffaf

Antner A6 PVC Bağlayıcı Kapak Doldurulabilir 6 Halka bağlayıcı not defteri için A6 Dolgu Kağıt, gevşek Yaprak

Alıcı reytingleri:
₺ 23.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Premium PVC kapak 6 halka bağlayıcı, tüm standart A6 boyutlu iç sayfaları tutar.6 Halka ve açma ve kapama mekanizmaları nikel kaplıdır, 2 cm iç çapa sahiptir, bağlayıcı 80-100 yaprak kağıt tutabilir.Bütçe zarf sisteminiz için Antner binder cepleri ile kullanmak uygun maliyetli bir kombinasyon olacaktır.Taşınabilir, 7,7 x 5,1 inç, hafif, taşıması kolay, ev, ofis, okul ve seyahat için uygun, çantanıza, sırt çantanıza, bavulunuza veya masanıza kolayca sığar.Şeffaf malzeme hızlı ve kolay tanımlama belgeleri için net görünümler ve DIY kişisel planlayıcı için de uygundur. - 2 boyut mevcuttur, böylece ihtiyaçlarınıza göre A6 veya A5 boyutlu cilt kapağını seçebilirsiniz. -3 stilleri mevcut, şeffaf bağlayıcı kapak, gökkuşağı renk bağlayıcı kapak, ve çift katmanlı bağlayıcı kapak içerir plastik zanaat kabukları, çiçekler, yıldız, kalpler, ve diğer glitter payetler. - Dayanıklı PVC'den yapılmış, kıvrılabilir, kolayca zarar görmez. - Hafif ve taşınabilir, ev, okul ve ofis gibi çeşitli durumlar için uygundur. - Metal bağlayıcı mekanizması, pürüzsüz nikel kaplama kaplama, güçlü ve dayanıklı, pas kolay değil. - 6 yuvarlak halka bağlayıcı mekanizması, A5/A6 6 delikli bağlayıcı cepler, dolum kağıdı ve diğer A5/A6 6 delikli ekleme sayfaları için uygundur.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!