• Yeni Kız
YEZIY Yumurta Kuluçka 16 Yumurta Kuluçka Küçük Ev Otomatik Akıllı Tavuk, Ördek, Kaz, Güvercin, Tavuskuşu Kuluçka, Papağan, Yumurta Kuluçka (Renk : Tek Pil Tipi)

YEZIY Yumurta Kuluçka 16 Yumurta Kuluçka Küçük Ev Otomatik Akıllı Tavuk, Ördek, Kaz, Güvercin, Tavuskuşu Kuluçka,

Alıcı reytingleri:
₺ 59.10

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Çift güç tasarımının elektrik kesintisi konusunda endişesi yoktur : çift güç versiyonu genellikle ev tipi güç kullanır ve elektrik kesintisi sırasında 12 V bataryaya bağlanabilir. (50a'nın üstünde, kendi pilinizi getirmeniz gerekir).Ayarlanabilir yumurta tepsisi : Ayarlanabilir yumurta tepsisini yükseltin.Aralık, üreme yumurtalarının büyüklüğüne göre ayarlanabilir, böylece yumurtalar büyük aralık nedeniyle yumurtaları sızdırmaz veya tuzağa düşürmez.Tek parça kalıplama hantallığı reddeder : orta çerçeve entegre olarak enjekte edilir, takmak için vida gerekmez.Basit ve kullanımı kolay Tek tuşla kuluçka : Sadece kolaylık sağlamak için toplam 4 tuş vardır, fabrika yumurta modunu önceden ayarlar, program sıcaklığı otomatik olarak kontrol eder; diğer çeşitlerin sadece kuluçka döngüsüne göre ayarlanması gerekir.Otomatik yumurta dönüşü daha eşit şekilde ısıtılır : her 2 saatte bir otomatik olarak, manuel yumurta çevirme sorununu ortadan kaldırır; entegre solucan, tek tek dişlilerin hasar görmesi veya kayması nedeniyle bütünü etkilemez.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!